Címlap Hírek 2011. január 29-30-i hétvégén: szánhúzóverseny lesz Dobogókőn. Részletes program. ENGLISH, SLOVENSKÉ

Január utolsó hétvégéjén havas sprint szánhúzóversenyt rendez egyesületünk és a Dobogókőért Egyesület.

Távok: 8 km (2, 4 kutyás fogatoknak, síjöringeseknek, pulkásoknak, kutyás és kutya nélkül futóknak)
12 km a 6 és 8 kutyás fogatoknak

Nevezés: január 21-ig előzetesen emailen a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. email címre, ez esetben a nevezés ingyenes.
Helyszíni nevezés esetén a nevezési díj 1000 Ft/fő.

A programból:
2011. január 29. szombat
9.00-10.00: nevezés a rajtban
11.00: verseny I. futamának rajtja
14.00: tenyészszemle törzskönyvezett szánhúzókutyáknak. Bővebb információ: www.szanhuzoklub.hu
14.00: szórakoztató programok (bemutatók, kutyaszánozás kipróbálási lehetőség)
17.00: musher party

2011. január 30. vasárnap
10.00: verseny II. futamának rajtja
14.00: eredményhirdetés

Díjazás: pénzdíjak, serlegek, tápok, egyéb ajándékok

Hó hiányában a verseny egy másik időpontban kerül megrendezésre.
Kérjük figyelje honlapunkat. Dobogókő speciális terület, rendszerint akkor is van 60-80 cm hó januárban, amikor máshol nincs.

VERSENYKIÍRÁS

IN ENGLISH