Címlap Hírek Lezajlott sportklubunk éves közgyűlése

Lezajlott sportklubunk éves közgyűlése

2011. június 26-án vasárnap Tahitótfaluban, a Tahi kertvendéglőben tartotta sportklubunk éves közgyűlését 14 és 17 óra között.
Napirend:
1. Beszámoló a sportegyesület 2010-es évéről
2. Pénzügyi beszámoló a sportegyesület 2010-es évéről
3. 2011. évi rendezvénytervek, programok
4. 2011/2012. évi versenynaptár
5. Pénzügyi terv a 2011-es évre.
6. Beszámoló a FISTC közgyűlésről
7. Egyebek
Elfogadásra került a 2010. évi program és pénzügyi beszámoló, a 2011/12 évi versenynaptár, rendezvénytervek (részletek honlapunk Versenynaptár menüpontjában), illetve a 2011. évi pénzügyi terv.
A résztvevők részletes tájékoztatást kaptak a FISTC közgyűléséről, melyre 1 héttel korábban, Csehországban került sor.
Sportklubunkat kiemelten érintő döntések is születtek ott: 2012. júniusában Magyarországon kerül megrendezésre a következő FISTC közgyűlés, illetve 2014. november 13-16. között sportklubunk rendezi az Edzőkocsis, kutyás futó, kutyás kerékpáros FISTC sprint Európabajnokságot az osztrák-magyar határnál.
Sportklubunk nagyon szeretné képviselni Magyarországot 2011. novemberében Szlovéniában, a Ljubljana mellett megrendezésre kerülő FISTC edzőkocsis sprint Európabajnokságon, illetve 2012. februárjában megrendezésre kerülő FISTC sprint szános Európabajnokságon Tarvisio-ban, Olaszországban. Ehhez azonban támogatókra van szüksége.  Ezúton is kérünk minden céget aki segíteni tud, jelentkezzen, hogy legyen magyar csapat ezen a két Európabajnokságon is.

Az egyebek napirendi pontban sportklubunk megszavazta a Magyar Kutyasport Szövetségbe történő tagfelvételi kérelem beadását.

A nyári szünet utáni első nagy rendezvényünkre a 2011. szeptember 23-25-i hétvégén kerül sor Dunaharasztiban: XVI. Nemzetközi szánhúzókutyás találkozó és fogathajtóverseny, melyre szeretettel várunk minden érdeklődőt, versenyezni kívánót.