Címlap Hírek Magyar Kutyasport Szövetség

Magyar Kutyasport Szövetség

A Magyar Kutyasport Szövetség a különböző kutyás sportágak koordinálásával, összefogásával, sportági bemutatók szervezésével, a támogatási lehetőségek kidolgozásával és tagjainak, illetve a kutyás sportágak érdekeinek képviseletével foglalkozik. A sportról szóló, többszörösen módosított 2004. évi I. törvény alapján működő országos sportági szakszövetség és a Nemzeti Sportszövetség tagja.

Sportklubunk, az ÉSZKSK utolsó közgyűlése tagfelvételi kérelem beadásáról döntött a Magyar Kutyasport Szövetségbe.
A Szövetség Elnöksége június 28-i ülésén egyhangú szavazással felvette sportklubunkat a tagok sorába.

A Magyar Kutyasport Szövetség 2011. július 11-i közgyűlésén az alábbi hiányzó tisztségviselők kerültek megválasztásra:

Felügyelő Bizottság elnöke: Szász Dóra
Tagjai: Kurucz Ildikó, Nagy Péter

Fegyelmi Bizottság elnöke: Wenzel Gusztáv
tagjai: Bonifert Tamás, Tóth Attila

Állatvédelmi Bizottság elnöke: Verla Zsófia
tagjai: Böjtös Eörsi, Tóth Judit

A szövetség új honlapja készülőben van, de jelenleg is lehet tájékozódni a www.dogsport.hu elérhetőségen fent lévő ideiglenes honlapon.