Címlap Hírek I. Vének-Szigetköz Kutyafogathajtó kupa. 2011.10.29-30.

I. Vének-Szigetköz Kutyafogathajtó kupa. 2011.10.29-30.

Október utolsó hétvégéjén kerül sor sportklubunk következő rendezvényére, a Győrtől 10 km-re a Szigetközben, a Duna-parton fekvő aranyos településen, Véneken megrendezésre kerülő nemzetközi kutyafogathajtó-versenyre.

Rendezők: Bazsó Zsolt, Dér Andrea, Köffer Lajos

Táv: 5 km.
Kategóriák: kutyafogat (2,4,6, 8 kutyás), kutyás futó (női, férfi, junior), kutyás kerékpáros (1 ill. 2 kutyás), scooter (1 ill. 2 kutyás).
(Az FCI szánhúzókutyák (husky, malamut, samoyed) külön lesznek díjazva a többi kutyafajtával indulóktól.)
Kategóriák megnyitásához min. 3 induló szükséges, egyéb esetben kategória összevonás lehetséges.

Nevezési díj: 2011. október 24-ig emailen történő előnevezés esetén
( Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. , Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. ) 2000 Ft, a helyszínen történő nevezéskor 3000 Ft.
Info: Dér Andrea - 06-20-331-6246

Rajt: szombaton 12 órakor, vasárnap 10 órakor.
Szombaton 11 órakor eligazítás lesz a rajtban a versenyzők számára.
Eredményhirdetés: vasárnap 15 órakor.

A rendezvényt érdekes programok színesítik a hétvége folyamán: kutyasport bemutatók (agility, frisbee, engedelmességi bemutatók), western tánc bemutató és kipróbálási lehetőség, kézműves foglalkozás gyerekeknek, kutyakozmetikai bemutató, szánhúzókutyás jótékonysági vásár, sétahajózás a Dunán, grafikus kiállítás.
Étkezési lehetőség a helyszínen: kemencés és bográcsos ételek.
Szombaton este 17 órakor a Tűzmadarak látványos "tüzes" bemutatója várja a résztvevőket.

Szombaton este 16.30-kor kerül sor a musher partyra, melyre a véneki önkormányzatnak köszönhetően a versenyzők, és 1 segítőjük ingyenes vacsorameghívást kap. (Tervezett ételek: halászlé, sült keszeg, vadpörkölt.)

A kutyafogathajtó-verseny helyszíni kommentátora Wenzel Gusztáv lesz.

Szállás lehetőség: a helyszínen kedvező szállás lehetőségek állnak a versenyzők rendelkezésére, 1500 Ft/fő/éj - 2000 Ft/fő/éj áron.
Emellett a stake outban ingyenes sátrazási, lakókocsizási lehetőség lesz, villany és mosdó használati, vízvételi lehetőséggel.
További információ a szállásról: Bazsó Zsolt (06-20-2888-844)

FONTOS INFOK:
Kérjük a kutyákat kullancs elleni védelemmel ellátni!
Kérjük a kutyák oltási könyvét elhozni, és minimum érvényes veszettség elleni oltással kell rendelkezniük.

A rendezvény támogatói (ABC sorrendben):
Alsó-Szigetközi Földtulajdonosok Vadászati Közössége, Győrzámoly
Bácsai Agrár Zrt., Győr
BOTAMENT MC-Bauchemie Kft
Christmann Speditőr Kft, Kisbajcs
Kaolin Kft., Annavölgy
Kisbajcs Község
Korall Fürdőszoba, Sopron
Laguna Fürdőszoba Szakáruház, Győr
Nagybajcs Község
PALATIA nyomda és kiadó Kft, Győr
Thule Márkaképviselet, Győr
Vámosszabadi Község
Vének Község
Zafír Fürdőszoba Szalon, Győr

EZÚTON IS NAGYON KÖSZÖNJÜK MINDEN KEDVES TÁMOGATÓNAK A SEGÍTSÉGET!