Címlap Hírek Néhány közlemény a galyatetői verseny előtt

Néhány közlemény a galyatetői verseny előtt

We would like to let you know that wearing helmet on race Galyatető is highly required, because despite of all our clean work tree branches can cause serious injuries in the wood.

We would like to let you know also, that there is no grocery shop on the territory of the Galyatető race, you can find only restaurants.

Kedves Versenyzők, érdeklődők!

1. FELHÍVJUK A FIGYELMET, HOGY SISAK VISELETE KIEMELTEN AJÁNLOTT!!! A pálya erdőben van, faágak lehetnek.

2. Ezúton hívjuk fel a figyelmet, hogy Galyatetőn nem üzemel bolt. Étterem üzemel, és a stake out-ban is lesz büfé.

3. Kérjük, hogy aki tud tárgyakat felajánlani a szánhúzókutyák altatás elől történő mentésével foglalkozó Összefogás a Szánhúzókért Alapítvány jótékonysági vásárába, legyen kedves elhozni január 21-22-én.
Köszönjük!