Címlap Hírek Beszámoló a Dobogókő-kupáról

Beszámoló a Dobogókő-kupáról

Vasárnap reggel remek idő, napsütés és havazás fogadta az érkezőket Dobogókőn. A hó úgy hullott, mint megannyi kis ezüst por az égből.
A pálya Dobogókő településen belül volt kijelölve, így a nézők végig tudták követni a bemutató-versenyt.
A versenyzők a pálya rövidsége miatt 2-4 kört is mentek a nézők nagy örömére.
A Bohém vendéglő jóvoltából minden induló és segítője egy remek bográcsebédet is kapott az energia italok és a Wunderlich pincészet bora mellett.
A média ezúttal is megjelent, az RTL klub és a pomázi tv is forgatott a jó hangulatú rendezvényen.
Nagyon köszönjük a segítséget, közreműködést Csizmadia Gábornak, Köffer Lajosnak és Pócs Gábornak.

EREDMÉNYLISTA

Kérjük, aki tévé és fotó felvétellel rendelkezik, adja meg a linkjét.

RTL klub

Gazsó József professzionális fotós képei