Címlap Hírek Beszámoló a Tarvisioban megrendezett Európabajnokságról

Beszámoló a Tarvisioban megrendezett Európabajnokságról

2012. február 9 - 12. között került sor a FISTC sprint Európabajnokságra Tarvisioban, Olaszországban. Egyesületünkből 3 versenyző (Köffer Kitti - D1 kategória, Köffer Lajos - B1 kategória, Tóth Csaba - D2 kategória) indult.

Az időjárás igen hideg és szeles volt, és szombaton és vasárnap erős hóesés is volt.
A pálya a szintkülönbséget tekintve könnyű volt, a kissé szerpentin-szerű, de hálóktól és szalagoktól mentes pályakijelölés azonban sokaknak gondot okozott, mivel a fogatok folyamatosan láttak más fogatokat pár méterre maguk mellett. A nézők számára azonban rendkívül látványossá tették ezzel a versenyt a szervezők.
Eredménylista

Fotógalériák, videók, tévéfelvételek: