Címlap Hírek Részletes információk a Reingers-i versenyről, november 3-4.

Részletes információk a Reingers-i versenyről, november 3-4.

FIGYELEM! NOVEMBER 1-TŐL KÖTELEZŐ A TÉLI GUMI AUSZTRIÁBAN!!!
A versenyt osztrák testvéregyesületünk, a BSSC-Austria szervezi.
Reingers kb. 440 km-re van Budapesttől, az osztrák-cseh határnál.

A stake out egy kempingben, egy tó partján található.
Kerékpáros és fogatos kategóriákban kötelező a mushernek kerékpáros sisak és kesztyű viselete!
6 kutyás fogattól csak négy kerekű edzőkocsival lehet versenyezni.
Sprint kategóriában a kutyáknak legalább 15 hónaposnak kell lenniük, középtáv esetén legalább 18 hónaposnak.

Az első futam szombaton 9 órakor kezdődik.
8 órakor egyeztetés lesz a mushereknek, melyen minden versenyzőnek kötelező részt venni!
Szombaton este 7 órakor musher party lesz.

Vasárnap reggel 9-kor kezdődik a második futam.

Előtte 8 órakor minden versenyző számára kötelező megbeszélés lesz.
Vasárnap 4 órakor kerül sor a Reingers-i verseny eredményhirdetésére, és a Gold Cup (Dunaharaszti, Vének, Reingers) eredményhirdetésére is.

Táv: 4,5 km (kerékpárosok, futók, D, C, B kategóriák)
9,5 km (A, O kategóriák)

Középtáv: 15,8 km (kategóriák: egy vagy két kutyás kerékpáros, és 4 kutyás fogatoktól kezdve nagy fogatok)

Nevezési díj ÉSZKSK tagoknak 20 euro, egyébként 30 euro.
(Aki többször indul, annak a további nevezésenként +10 eurot kell fizetnie.)
Ez tartalmazza a musher és handlere szombat esti vacsoráját is a musher partyn.

Kérjük, hogy a magyar nevezők október 12-ig adják le nevezésüket a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. email címre, vagy személyesen október 14-én Véneken.

Annak aki a nevezések lezárta után kategóriát akar módosítani, 20 eurot kell fizetnie.

Kutyaútleveleket, érvényes oltásokkal, illetve a törzskönyveket vinni kell. A verseny során lehetséges, hogy vinni kell határátlépéshez érvényes személyi okmányt is.

A versenyen FCI szánhúzókutyák mellett bármilyen kutyával lehet indulni!

KIÍRÁS

NEVEZÉSI LAP
CHIPLISTA
MUSHER INFO

Egyéb:
szombat délelőtt 9 órától a Freizeitzentrumban (kb 400 méterre a versenytől) az osztrák ÖCNSH egyesület klubkiállítást rendez szánhúzókutyáknak.
Klubgyőztes és fajtagyőztes címet csak a klubtagjaik kutyái nyerhetnek és a helyszínen nincs lehetőség tagbelépésre.