Címlap Hírek Donovaly 2013. febr. 7-10. sprint Világbajnokság szállás lehetőség

Donovaly 2013. febr. 7-10. sprint Világbajnokság szállás lehetőség

Kedves Tagjaink!
2013. február 7-10. között kerül megrendezésre a sprint szános világbajnokság Donovalyban.
A szállásfoglalást most intézzük, hogy a stake outhoz közel és olcsón találjunk szállást.

Az alábbi lehetőség van pár száz méterre a stake out-tól:
2 ágyas fürdőszobás szobák egy panzióban. (Részletes infokat emailen küldünk azoknak, akik többet szeretnének tudni)
Ára: 19 euro/fő/éj + 0,5 euro/éj/fő üdülőhelyi illeték. Reggeli nincs az árban. Közös konyha van az épületben. Kutya bevitele a szobába: 10 euro/kutya összesen, nem naponta.
Kérjük, hogy aki kér szállást sürgősen jelezze a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. email címen.
A szállás költség 25 %-át előre ki kell fizetni. (Ez a 25 % előleg 2 ágyas szobánként 9,5 euro éjszakánként)
Amennyiben valaki lemondja a szállást, az alábbiak szerint fizetik vissza a foglalási költséget:
30 nappal az érkezés előttig, 10 % ot vonnak le a foglalási díjból,
30-21. nappal az érkezés előttig 20 %-ot,
20-11. nappal az érkezés előttig 40 %-ot,
10-4. nappal az érkezés előttig 60 %-ot,
3 napon belül nem adnak vissza a foglalási díjból semmit.