Címlap Hírek Óév búcsúztató közös edzés és ebéd Szilveszter napján

Óév búcsúztató közös edzés és ebéd Szilveszter napján

Ezúton köszönjük Mindenkinek, aki részt vett a mai közös Óév búcsúztató edzésen, Domonyvölgyben.
A 6,1 km-es, helyenként sáros, helyenként jeges, dimbes-dombos pályán, ahol még lovasokkal is lehetett találkozni, az alábbi időeredmények születtek:
B - Tóth Attila: 16:55
C1 - Domonkos László: 18:50
C2 - Lipcsei Péter: 30:02
D2 - Tóth Csaba: 38:59
D2 - Nagy Nikolett: 40:12
Sc - Rosner Gábor: 23:54
Bj - Rába Tamás: 23:33
Bj2 - Sipiczki György: 25:14
BjFCI - Képes Richárd: 32:25
CCW: Böjtös Eörsi: 34:04
CCW: Győrfi Zsuzsanna: 37:36

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!

Ezúton tájékoztatunk Mindenkit, hogy a tavalyi nagy sikerre való tekintettel, ez alkalommal is december 31. hétfőre Óév búcsúztató közös edzést tervezünk Domonyvölgybe (Gödöllő mellett) 10 órai kezdettel. Találkozó: a Tövis vendéglő előtt.
Táv: 6 km.
Az edzés után közös ebédelés következik a Tövis vendéglőben. Rendelés a helyszínen, étlapról.
FIGYELEM! MIVEL AZ ÉTTEREM CSAK MIATTUNK LESZ AZNAP NYITVA, EZÉRT CSAK NÉHÁNY ÉTELBŐL LEHET MAJD VÁLASZTANI!

Az edzésen időt is fogunk mérni, és a legjobbak "desszert-díjban" részesülnek, ahogy egy évvel ezelőtt is.
Kérjük, hogy mindenki jelezze előzetesen a részvételi szándékát a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. email címen.
Felhívjuk a figyelmet, hogy az edzés útvonalnak lehetnek nehezen járható részei, illetve csak minimális iránykitűzés lesz.
Természetesen hó esetén szános edzési lehetőség, ha nincs hó, akkor edzőkocsis, kerékpáros, scooteres.
Minden esetben várjuk a kutyás futókat is!

AKINEK VAN KEDVE SZILVESZTERI MASKARÁBAN JÖNNI, NAGY ÖRÖMMEL VÁRJUK!

KUTYÁKAT SZABADON ENGEDVE FUTTATNI TILOS A HELYSZÍNEN!

AZ EDZÉS HELYSZÍNÉNEK MEGKÖZELÍTÉSE
Tövis vendéglő: 2100 Domonyvölgy, Fenyves út 1. (a horgásztó partján)
GPS koordináták: 47.63287,19.404873
http://