Címlap Hírek Kutyatartók sportolási szokásai - kérdőív

Kutyatartók sportolási szokásai - kérdőív

Kedves Északi Szánhúzókutyások Sportklubja!

Kristóf Juditnak hívnak, a Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Karán vagyok végzős hallgató. A diplomadolgozatom a kutyatartók fizikai aktivitását, sportolási szokásait vizsgálja, és szeretném kérni az egyesület tagjainak segítségét az ehhez kapcsolódó kérdőív kitöltéséhez.
Kérem, amennyiben nem jelent problémát, küldjék el e-mail-ben tagjaiknak az alábbi kérdőívet.

Nagyon szépen köszönöm segítségüket előre is!

Üdvözlettel:
Kristóf Judit

U.i.: Amennyiben valakinek többszöri próbálkozás után nem nyitná meg a kérdőívet (sajnos már előfordult), kérem keressenek meg az alábbi e-mail címen: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

Köszönöm!