Címlap Hírek Beszámoló az ÉSZKSK közgyűléséről

Beszámoló az ÉSZKSK közgyűléséről

2013. szeptember 22-én délután, a Dunaharaszti szánhúzókutyás találkozó helyszínén tartotta meg az ÉSZKSK közgyűlését.
A 2012. évi pénzügyi és szakmai beszámoló után a 2013. évi pénzügyi és szakmai tervekre került sor, illetve mivel a kutyafogathajtó sportban szezon van, így szakmai tervek szempontjából 2013/14 es tervre, versenynaptár megbeszélésre. Részletek a honlap Versenynaptár menüpontjában.
2014. novemberében sportklubunk rendezi a FISTC edzőkocsis, kutyás futó, kerékpáros, scooteres Európa-bajnokságot.
Kérünk mindenkit, hogy aki szponzort, vagy egyéb segítséget tud ajánlani a rendezvényhez, jelezze felénk.

A szakmai program tervet követően a közgyűlés résztvevői szavaztak az Alapszabály módosításáról a jogszabályban megváltozott közhasznúsági feltételeknek történő megfelelés miatt, illetve székhelyet módosított az egyesület.
Ezt követte a tisztújítás, ahol az alábbi eredmények születtek:
Elnök: Dér Andrea
Vezetőségi tagok: Böjtösné Tompay Eörsi, Rosner Gábor
Számvizsgáló bizottság: Lipcsey Péter, Péter Noémi, Sipiczki György.

Az egyesület következő nagyrendezvénye 2013. október 12-13-án Véneken lesz, a III. Szigetköz-Vének kutyafogathajtó kupa és rendezvény hétvége.