Honlapunk tartalma jogvédett!
Amennyiben a honlapunkról származó hírt vagy fotót tesz közzé valahol, forrásként mindenképp tüntesse fel a www.sleddogsportclub.hu url-t!
Köszönjük megértését!

Címlap Hírek V. Medve-kupa nemzetközi kutyafogathajtó verseny kiírás, nevezési lista, entry list

V. Medve-kupa nemzetközi kutyafogathajtó verseny kiírás, nevezési lista, entry list

Időpont: 2014. március 29-30.
Helyszín: Veresegyház, Medveotthon.
Kategóriák: Open, A, A1, A2, B, B1, B2, C, C1, C2, D, D1, D2, scooter 2 FCI szánhúzókutyával, scooter open 2 kutyával, Bikejöring 1 vagy 2 FCI szánhúzókutyával, Bikejöring open 1 vagy 2 kutyával, Canicross női, Canicross férfi, Canicross junior.
Race marshall: Horváth János
Nevezési díj: Magyar Kutyasport Szövetség tagegyesületi tagjai számára: 2500 Ft, ÉSZKSK tagok számára: 2000 Ft
Egyéb indulók számára: 3000 Ft
Több kategóriában történő indulás esetén is csak egy nevezési díjat kell fizetni. A nevezési díjat a helyszínen kell befizetni.
Nevezés határidő: március 25.! HELYSZÍNI NEVEZÉS NINCS!
Nevezési cím: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. , Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
További info: 06 20 331 6246
A rendezvényre minden érdeklődőt szeretettel várunk!

ENTRY LIST - NEVEZÉSI LISTA - FOLYAMATOSAN FRISSÍTJÜK!


Open
Ragula Regina (SZKKSE)
Matuz Lajos (ÉSZKSK)
Bonifert Tamás (SZKKSE)
Tóth Attila (MCSE)

A1 - 8 kutyás szibériai husky fogat
Hering Tamás (ÉSZKSK)
Zsédely Róbert (SZKKSE)
Csonthó László (SZKKE)

B1 - 6 kutyás szibériai husky fogat
Michal Homola (BSSC-Austria)
Kiss Attila (ÉSZKSK)
Lukas Mikulics (BSSC-Austria)
Hering Tamás (ÉSZKSK)
Domonkos László (SDSC-SRB)

C1 - 4 kutyás szibériai husky fogat
Kuzmicsov Mariann
Köffer Kitti (ÉSZKSK)
Zsédely Máté (SZKKSE)
Böjtös Eörsi (ÉSZKSK)
Baroti Nándor

C - 4 kutyás fogat
Hering Tamás (ÉSZKSK)
Mészáros Viktor (ÉSZKSK)
Nagy Kitti (SZKKSE)
Lipcsei Péter (ÉSZKSK)

Bikejöring 1 kutyával

Svéda Fruzsina és Liza (MCSE)
Svéda Fruzsina és Fantom (MCSE)
Sipiczki György (ÉSZKSK)
Sas Zoltán
Szőke Péter
Ivan Halas (SHT Haniska)
Marjai Gábor (ÉSZKSK)
Kádár József Gábor
Martin Pusztai
Rába Tamás (MCSE)
dr. Svéda István (MCSE)

Bikejöring 1 FCI szánhúzókutyával (férfi)
Rosner Gábor (ÉSZKSK) (alaszkai malamuttal)
Sipiczki György (ÉSZKSK) (samoyeddel)
Ivelin Todorov (SHCB) (szib. huskyval)
Emmanuel Thill (SHT Haniska) (szib. huskyval)

Bikejöring 1 FCI szánhúzókutyával (női)
Melanie Kakuska (A) (szib. huskyval)
Forgóné Bihari Tímea (ÉSZKSK) (szib. huskyval)
Sabrina Nentwig (A) (szib. huskyval)
Bóta Renáta (ÉSZKSK) (szib. huskyval)

Berta Erika (szib. huskyval)
Karl Ágnes (SDSC-SRB) (szib. huskyval)
Nagy Kinga (samoyeddal)

Bikejöring 2 kutyával
Képes Richárd (szib. huskykkal)
Fuchs Jeanette (ÉSZKSK)

Michal Homola (BSSC-Austria) (szib. huskyval)
Christina de Joseph (USA) (szib. huskyval)
Birgit Enzersdorfer (A) (szib. huskyval)

Scooter 2 FCI szánhúzókutyával
Szirtey Zsuzsanna (SZKKSE)
Lukas Mikulics (A) Scooter
Birgit Enzersdorfer (A) Scooter
Christina de Joseph (USA) Scoooter

Scooter 2 kutyával open

Bátor Ferenc (SZKKSE)
Paréj Judit (SZKKSE)
Bátor Ferenc (SZKKSE)
Hering Tamás (ÉSZKSK)
Tóth Attila (MCSE)

Scooter 1 FCI szánhúzókutyával

Bátor Ferenc (SZKKSE)
Rosner Gábor (ÉSZKSK) gönlandi kutyával
Sabrina Nentwig (A) (szib. huskyval)
Rosner Gábor (ÉSZKSK) alaszkai malamuttal

D1 - 2 kutyás szibériai husky fogat
Csizmadia Blanka (ÉSZKSK)
Saru Barbara (SZKKE)
Mármarosi István (ÉSZKSK)

Canicross man

Krizsán András
Méhes Ádám (ÉSZKSK)
Száray Bálint
Batiz Bence
Zambó Bence
Zsédely Bálint (SZKKSE)
Némedi Zoltán (MCSE)
Bátor Ferenc (SZKKSE)
Babinyecz Ákos (MCSE)
Smidróczki Márton Ádám

Canicross women
Csizmadia Blanka (ÉSZKSK)
Forgóné Bihari Tímea (ÉSZKSK)
Kiss Andrea
Melanie Kakuska (A)
Gyurovics Zsuzsanna (ÉSZKSK)
Koris Edina (MCSE)
Szita Gyöngyvér
Ritz Sára
Csík Ildikó
Szita Boglárka
Fábián Judit (MCSE)
Kovács Zsanett
Szirtey Zsuzsanna (SZKKSE)
Böjtös Eörsi (ÉSZKSK)
Babinyecz-Tusai Brigitta (MCSE)
Dr. Torda Orsolya
Püspöki Borka
Tóth Gyöngyvér (MCSE)
Tapodi Rebeka
Danai Valéria (ÉSZKSK)

Canicross junior
Koris Kinga (7 éves)
Csonthó Nóri (SZKKSE)
Bonifert Levente (SZKKSE)
Babinyecz Anna (MCSE)


AMENNYIBEN KATEGÓRIÁKBAN NINCS MIN. 3 INDULÓ, A SZERVEZŐK FENNTARTJÁK A JOGOT A KATEGÓRIÁK ÖSSZEVONÁSÁRA!

Megosztom
 
Keresés
Partnereink

Honlapunk a Nemzeti Együttműködési Alap támogatásával valósult meg.

Ki olvas minket
Oldalainkat 71 vendég böngészi
eszksk_logo.gif