Honlapunk tartalma jogvédett!
Amennyiben a honlapunkról származó hírt vagy fotót tesz közzé valahol, forrásként mindenképp tüntesse fel a www.sleddogsportclub.hu url-t!
Köszönjük megértését!

Címlap

Nevezési felhívás, nevezési lista - CART RACE ENTRY LIST

2014. szeptember 20-21-én nemzetközi kutyafogathajtó verseny lesz a Dunaharaszti, Univerzum-tó kempingben. A 2 nap eredményei összevonva számítanak. Eredményhirdetésre vasárnap délután kerül sor. Rajt: mindkét nap 9 órakor.
Kategóriák:
edzőkocsi: open, A, A1, A2, B, B1, B2, C, C1, C2, D, D1, D2,  scooter 1 vagy 2 FCI szánhúzókutyával, scooter open 1 vagy 2 kutyával,  Bikejöring 1 vagy 2 FCI szánhúzókutyával, Bikejöring open 1 vagy 2 kutyával,  Canicross női, Canicross férfi, Canicross junior.

Táv: 2 km. Race marshall: Horváth János.
Kutyafogathajtó verseny nevezési díj:
Magyar Kutyasport Szövetség tagegyesületi tagjai számára: 2500 Ft
ÉSZKSK tagok számára: 2000 Ft Egyéb indulók számára: 3000 Ft
Több kategóriában történő indulás esetén is csak egy nevezési díjat kell fizetni. Nevezési határidő: szeptember 16.! nevezési cím: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
HELYSZÍNI NEVEZÉS NINCS!

Nevezési lista / ENTRY LIST (folyamatosan frissítjük):

A (8 kutyás fogat)
Ragula Regina (SZKKSE)

A1 (8 kutyás szibériai huksky fogat)
Gerald Schinzel (BSSC-Austria)
Parajdi Zoltán
Zsédely Róbert (SZKKSE)

B (6 kutyás fogat)
Tóth Attila (MCSE)

B1 ( 6 kutyás szibériai husky fogat)
Kiss Attila (ÉSZKSK)
Doris Prohaska (BSSC-Austria)

B2 (6 kutyás alaszkai malamut fogat)
Csonthó László (SZKKSE)

C (4 kutyás fogat)
Bátor Ferenc (SZKKSE)
Nagy Kitti (SZKKSE)

C1 (4 kutyás szibériai husky fogat)
Köffer Lajos (ÉSZKSK)
Baróti Nándor (ÉSZKSK)
Domonkos László (SDSC-SRB)
Zsédely Máté (SZKKSE)

C2 (4 kutyás alaszkai malamut fogat)
Lipcsei Pál (ÉSZKSK)

Bikejöring 2 FCI szánhúzókutyával (bikejöring with 2 FCI sleddog)
Kiss Attila (ÉSZKSK) szib. huskyval
Láda Tamás szib. huskyval
Böjtösné Tompay Eörsi (ÉSZKSK) 2 szib. huskval
Teszár Richárd (ÉSZKSK)

Bikejöring 1 kutyával (férfi)
dr. Svéda István (MCSE)
Vincze Zsolt (Smaragd)
Rába Tamás (MCSE)

Bikejöring 1 kutyával (női)
Rompos Luca (ÉSZKSK)
Svéda Fruzsina (MCSE) és Liza
Fuchs Jeanette (ÉSZKSK) és Apacs
Böjtösné Tompay Eörsi (ÉSZKSK)
Fuchs Jeanette (ÉSZKSK) és Chloé
Svéda Fruzsina (MCSE) és Fantom
Böjtösné Tompay Eörsi (ÉSZKSK)

Bikejöring 1 FCI szánhúzókutyával
férfi (bikejöring with 1 FCI sleddog - men)
Böjtös Árpád (ÉSZKSK) szib. huskyval (Bubu)
Rosner Gábor (ÉSZKSK) al. malamuttal
Mészáros Viktor (ÉSZKSK) szib. huskyval
Képes Richárd (ÉSZKSK) szib. huskyval (Anka)
Kiss Attila (ÉSZKSK) szib. huskyval
Képes Richárd (ÉSZKSK) szib. huskyval (Szandra)
Böjtös Árpád (ÉSZKSK) szib. huskyval (Barka)

Bikejöring 1 FCI szánhúzókutyával női (bikejöring with 1 FCI sleddog - women)
Forgóné Bihari Tímea (ÉSZKSK) szib. huskyval
Berta Erika (szib. huskyval)
Rebecca Sordje (SDSC-SRB) szib. huskval
Nagy Kinga (samoyeddel)
Karl Ágnes (SDSC-SRB) szib. huskyval
Buela Szandra (ÉSZKSK) szib. huskyval
Carina Rumpler (BSSC-Austria)
Kerstin Prohaska (BSSC-Austria)

Scooter 2 kutyával (open)
Szirtey Zsuzsanna (SZKKSE)
Bátor Ferenc (SZKKSE)
Tóth Attila (MCSE)
Némedi Zoltán (MCSE)

Scooter 2 FCI szánhúzókutyával
Bátor Ferenc (SZKKSE)
Nataša Popović (Klub SZP)

Scooter 1 FCI szánhúzókutyával (scooter with 1 FCI sleddog)
Rosner Gábor (ÉSZKSK) grönlandival
Rosner Gábor (ÉSZKSK) al. malamuttal
Bojana Mandić (Klub SZP) szib. huskyval
Csizmadia Blanka (ÉSZKSK) szib. huskyval

D1 (2 kutyás szibériai huskyd fogat)
Siska Péter
Varga Zoltánné (ÉSZKSK)
Mármarosi István (ÉSZKSK)
Saru Barbara (SZKKSE)
Manfred Rumpler (BSSC-Austria)
Domonkos László (SDSC-SRB)

D2 (2 kutyás alaszkai malamut, samoyed, grönlandi fogat)
Tulipán Szilveszter (ÉSZKSK)
Lipcsei Péter(ÉSZKSK)
Csizmadia Blanka (ÉSZKSK)
Lipcsei Péter (ÉSZKSK)

Canicross férfi (canicross men)
Szász Mihály (ÉSZKSK)
Rosner Gábor (ÉSZKSK)
Smidróczki Márton Ádám
Méhes Ádám (ÉSZKSK)

Babinyecz Ákos (MCSE)
Bátor Ferenc (SZKKSE)
Siska Péter

Danijel Tomašić (Klub SZP)
Horváth Gábor
Dr. Svéda István (MCSE)
Markus Aichinger (BSSC-Austria)
Sátorhelyi Péter
Némedi Zoltán (MCSE)
Matula László
Zsédely Máté (SZKKSE)
Zsédely Bálint (SZKKSE)
Zambó Bence
Csányi Gergő (ÉSZKSK)

Canicross női (canicross women)
Rompos Luca (ÉSZKSK)
Bóta Renáta
Forgóné Bihari Tímea (ÉSZKSK)
Berta Erika
Kovács Zsanett
Vadász Vanda (ÉSZKSK)
Csizmadia Blanka (ÉSZKSK)
Kardos Szabina
Ritz Sára
Szirtey Zsuzsanna (SZKKSE)
Gyurovics Zsuzsa (ÉSZKSK)
Dezső Daniella (Smaragd)
Nives Medunjanin (Klub SZP)
Bojana Mandić (Klub SZP) szib. huskyval
Csordás Brigitta
Babinyecz-Tusai Brigitta (MCSE)
Koris Edina (MCSE)
Helle Dorina
Szita Gyöngyvér
Bócsi Veronika
Fábián Judit (MCSE)
Rebecca Sordje (SDSC-SRB)
Carina Brenner (BSSC-Austria)
Szita Boglárka

Junior futó
Gyurovics Gréti (ÉSZKSK)
Koris Kinga (MCSE)
Babinyecz Anna (MCSE)
Teszár Vivien (ÉSZKSK)
Péntek Gyöngyvér

Ovis futó
Bátor Bianka Boglárka
Varga Alma (ÉSZKSK)



TRIATLON (200 m úszás, 2 km futás, 2 km kerékpározás kutyával)
Karafa László
Rosner Gábor (ÉSZKSK)
Képes Richárd (ÉSZKSK)
Marjai Gábor (ÉSZKSK)
Gordan Petričić (Klub SZP)
Rebecca Sordje (SDSC-SRB)
Böjtösné Tompay Eörsi (ÉSZKSK)
Kerstin Prohaska (BSSC-Austria)
Manfred Rumpler (BSSC-Austria)
Koris Edina (MCSE)
Domonkos László (SDSC-SRB)
Zsédely Máté (SZKKSE)

Megosztom
 
Keresés
Partnereink

Honlapunk a Nemzeti Együttműködési Alap támogatásával valósult meg.

Ki olvas minket
Oldalainkat 70 vendég böngészi
eszksk_logo.gif