Egyesületünk is részt vesz a gyömrői lecsófesztiválon

2014. augusztus 30-án szombaton kerül sor a híres lecsófesztiválra Gyömrőn. Tavaly még csak látogatóként vettünk részt az eseményen, de a kiváló hangulatnak köszönhetően idén már be is neveztük a sportklubot a lecsófőző versenyre.
A főzőcsapat tagjai: Sipiczki György (kondérmester), Karácsony Petra, Rosner Gábor, Lipcsei Pál, Ponyókai Judit, Nagy László, Dér Andrea.
A rendezvényre szeretettel várjuk a sportklub többi tagját és az érdeklődőket az ÉSZKSK sátránál!
Figyelem, kóstolójegy a lecsófesztivál szervezőinél korlátozott számban kapható, ezért érdemes korán érkezni.