Címlap Hírek VI. Medve kupa nemzetközi kutyafogathajtó verseny március 28-29.

VI. Medve kupa nemzetközi kutyafogathajtó verseny március 28-29.

Helyszín: Veresegyház, Medveotthon.
Rajt: mindkét nap 9 órakor.
Eredményhirdetés: a 2 nap összevont eredménye alapján vasárnap délután.
Kategóriák: Open, A, A1, A2, B, B1, B2, C, C1, C2, D, D1, D2, scooter 1 vagy 2 FCI szánhúzókutyával, scooter open 1 vagy 2 kutyával, Bikejöring 1 vagy 2 FCI szánhúzókutyával, Bikejöring open 1 vagy 2 kutyával, Canicross női, Canicross férfi, Canicross junior.
Táv: 4,5 km.
Race marshall: Horváth János

Nevezési díj:
Magyar Kutyasport Szövetség tagegyesületi tagjai számára: 3500 Ft
ÉSZKSK tagok számára: 3000 Ft
Független indulók számára: 4000 Ft
Több kategóriában történő indulás esetén is csak egy nevezési díjat kell fizetni. A nevezési díjat a helyszínen kell befizetni.

Nevezés határidő: március 22.!
HELYSZÍNI NEVEZÉS NINCS!

Nevezési cím: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. , Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
További info: 06 20 331 6246

AMENNYIBEN KATEGÓRIÁKBAN NINCS MIN. 3 INDULÓ, A SZERVEZŐK FENNTARTJÁK A JOGOT A KATEGÓRIÁK ÖSSZEVONÁSÁRA!

A rendezvényre minden érdeklődőt szeretettel várunk!