Honlapunk tartalma jogvédett!
Amennyiben a honlapunkról származó hírt vagy fotót tesz közzé valahol, forrásként mindenképp tüntesse fel a www.sleddogsportclub.hu url-t!
Köszönjük megértését!

Címlap Hírek VI. Medve-kupa nevezési lista - VI. Bear-cup ENTRY LIST

VI. Medve-kupa nevezési lista - VI. Bear-cup ENTRY LIST

Folyamatosan töltjük! Nevezési határidő: március 22. Nevezési cím: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
Az először versenyzők emlékérmet kapnak.


A - 8 kutyás fogat
Teszár Richárd (ÉSZKSK)
Ragula Regina (SZKKSE)
Hering Tamás (ÉSZKSK) szibériai huskykkal
Lipcsei Péter (ÉSZKSK) alaszkai malamutokkal
Csonthó László  (ÉSZKSK) alaszkai malamutokkal

B - 6 kutyás fogat
Domonkos László (SDSC-SRB) - szibériai huskykkal
Jola Sołek (PL) - grönlandi kutyákkal

C - 4 kutyás kutyás fogat

Bátor Ferenc 1. (SZKKSE)
Nagy Kitty (SZKKSE)
Bátor Ferenc 2. (SZKKSE)

C1 - 4 kutyás szibériai husky fogat
Köffer Lajos (ÉSZKSK)
Böjtösné T. Eörsi (ÉSZKSK)
Svorenová-Pilcerová Liana (Szlovákia)
Zsédely Máté 1. (SZKKSE)
Zsédely Máté 2. (SZKKSE)
Zsédely Róbert
Jola Sołek (PL) - grönlandi kutyákkal

Bikejöring open - 1 kutyával
Svéda Fruzsina (MCSE)
Rába Tamás 1. (Eldonnal) (MCSE)
Rába Tamás 2. (Fantommal) (MCSE)
Rába Tamás 3. (MCSE)
Ivan Halas (SHT Haniska Slovakia)
Marjai Gábor (ÉSZKSK)
Jolanta Kalat (KSIP Zorza - Poland)
Vincze Zsolt (Smaragd)
Szőke Péter
dr. Svéda István (MCSE)
Bognár Csaba (1. versenye)
Hermann András (1. versenye)
Stanga Gábor (ÉSZKSK)
Arató Gergely

Bikejöring (2 FCI szánhúzókutyával)
Stefan Boykinov szib. huskyval (BLG)
Kardos Szabina szib. huskyval (1. versenye)
Nagy Marianna szib. huskyval
Bóta Renáta szib. huskyval (ÉSZKSK)
Láda Tamás

Bikejöring (1 FCI szánhúzókutyával) férfi / man
Roman Reistetter (Szlovákia)
Salétli Lajos szib.huskyval (ÉSZKSK) - (1.versenye)
Teszár Richárd (ÉSZKSK) - samoyeddel
Ivelin Torodov szib. huskyval (BLG)
Képes Richárd (ÉSZKSK) szib. huskyval

Bikejöring (1 FCI szánhúzókutyával) női / woman
Forgóné Bihari Tímea szib. huskyval (ÉSZKSK)
Berta Erika (ÉSZKSK) szib. huskyval
Tapodi Rebeka szib.huskyval (ÉSZKSK)
Carla Reistetterova szib. huskyval (Szlovákia)
Ponyókai Judit (ÉSZKSK) szib. huskyval
Zsigmond Réka (ÉSZKSK) al. malamuttal
Horányi Annamária (1. versenye)

Scooter 2 kutyával - scooter 2 dogs

Stanga Gábor (ÉSZKSK) - alaszkai malamutokkal
Csizmadia Blanka (ÉSZKSK) - szib. huskykkal
Bátor Ferenc (SZKKE)
Némedi Zoltán (MCSE)
Jolanta Kalat (PL)

Scooter 1 kutyával - scooter 1 dog
Jolanta Kalat (KSIP Zorza - Poland)
Szirtey Zsuzsanna (SZKKE)
Nikolas Imiołczyk ( PL )
Ivaylo Petrov szib. huskyval (BLG)

Rosner Gábor alaszkai malamuttal (ÉSZKSK)
Bócsi Veronika szib. huskyval

D1- 2 kutyás szibériai husky fogat
Varga Zoltánné (ÉSZKSK)
Sipiczki György (ÉSZKSK)
Varga Zoltán (ÉSZKSK)

D2 - 2 kutyás alaszkai malamut fogat
Ulrich Engel (GER)
Rosner Gábor (ÉSZKSK)
Lipcsei Pál (ÉSZKSK)

D - 2 kutyás fogat, open
Rebecca Sordje (SDSC-SRB)

Canicross férfi
Hojnyák Ádám (1. versenye)
Házy Benedek (1. versenye)
Batiz Bence
Zambó Bence
Halász István (1. versenye)
Némedi Zoltán (MCSE)
Szász Márk (1. versenye)

Canicross veterán férfi (40 éves kortól) - canicross veteran men (from 40 years)
Matula László
Kiss-Tóth Zoltán (1.versenye)
Krizsán András (ÉSZKSK)
Kollár Ferenc
Dobos Péter (1. versenye)
Pócos Róbert (Szlovákia)
Roman Reistetter (Szlovákia)

Canicross női - canicross women
Zöld Orsolya (MCSE)
Rompos Luca
Csizmadia Blanka (ÉSZKSK)
Nagy Zsófia (1. versenye)
Forgóné Bihari Tímea (ÉSZKSK)
Ritz Sára
Nemeshegyi Dorina (1. versenye)
Szundy Eszter (1. versenye)
Zalud Jenna
Gyurovics Zsuzsa (ÉSZKSK)
Krassóvári Diana (1. versenye)
Babinyecz-Tusai Brigitta (MCSE)
Weronika Jurek (UKS SOKOLIK-PL)
Bereczki Barbara (SZKKE)
Hallai-Rácz Adrienn (1. versenye)
Gábris Gréta Kármen (1. versenye)
Koris Edina (MCSE)

Canicross veterán női - canicross veterán women
Holló Gabriella (ÉSZKSK)
Fábián Judit
Farkasdi Edina
Böjtösné T. Eörsi (ÉSZKSK)

Junior futó
Kiss-Tóth Anna (ÉSZKSK)
Kiss-Tóth Virág (ÉSZKSK)
Teszár Vivien (ÉSZKSK)
Péntek Gyöngyi
Leonie Engel (Szlovákia)
Gyurovics Gréti (ÉSZKSK)
Babinyecz Ákos (MCSE)
Anton Gospodinov (BLG)
Pusztai Anna (1. versenye)
Lukács Jázmin (1. versenye)

Gyerek futó
Kiss-Tóth Balázs - 9 éves  (1. versenye)
Varga Alma
Teszár Evelin - 7 éves
Csonthó Nóri
Pethő Pálma - 9 éves (1. versenye)

Ovis futó
Gaitan-Holló Viktória
Varga Fanni (1. versenye)
Bátor Bianka  (SZKKSE)


Helyszín: Veresegyház, Medveotthon.
Rajt: mindkét nap 9 órakor.
Eredményhirdetés: a 2 nap összevont eredménye alapján vasárnap délután.
Kategóriák: Open, A, A1, A2, B, B1, B2, C, C1, C2, D, D1, D2, scooter 1 vagy 2 FCI szánhúzókutyával, scooter open 1 vagy 2 kutyával, Bikejöring 1 vagy 2 FCI szánhúzókutyával, Bikejöring open 1 vagy 2 kutyával, Canicross női, Canicross férfi, Canicross veterán férfi, Canicross veterán női, Canicross junior.
Táv: 4,5 km.
Race marshall: Horváth János

Nevezési díj:
Magyar Kutyasport Szövetség tagegyesületi tagjai számára: 3500 Ft
ÉSZKSK tagok számára: 3000 Ft
Független indulók számára: 4000 Ft
Több kategóriában történő indulás esetén is csak egy nevezési díjat kell fizetni. A nevezési díjat a helyszínen kell befizetni.

Nevezés határidő: március 22.!
HELYSZÍNI NEVEZÉS NINCS!

Nevezési cím: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. , Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
További info: 06 20 331 6246

AMENNYIBEN KATEGÓRIÁKBAN NINCS MIN. 3 INDULÓ, A SZERVEZŐK FENNTARTJÁK A JOGOT A KATEGÓRIÁK ÖSSZEVONÁSÁRA!

 

Megosztom
 
Keresés
Partnereink

Honlapunk a Nemzeti Együttműködési Alap támogatásával valósult meg.

Ki olvas minket
Oldalainkat 12 vendég böngészi
eszksk_logo.gif