Címlap Hírek MEDVE-KUPA 2015 eredménylista és beszámoló

Sleddogsportphotography fotói
Kajtár Kata fotói
Sipiczki György fotói
Március 28-29-i hétvégén lezajlott egyesületünk idei tavaszi utolsó rendezvénye, a 6. Medve-kupa a veresegyházi Medveotthonban. Közel 120 versenyző, remek időjárás, sok néző a hétvége mérlege. Köszönjük mindenkinek, aki megtisztelte jelenlétével a rendezvényt. Külön köszönjük a sok segítséget a sporttársaknak, akik segítettek a pálya építése, bontása során, illetve a verseny lebonyolítása során!
Következő rendezvényünk: 2015. szeptember 18-20: Jubileumi XX. nemzetközi szánhúzókutyás találkozó és kutyafogathajtó verseny

(szintén a szokásos kategóriákkal, kutyafogatok, kutyás futás, kerékpározás, scooterezés) a Dunaharaszti Univerzum-tó kempingben. Ezenkívül még számtalan program: kiállítás és tenyészszemle pénteken 13 órától szibériai husky és alaszkai malamut fajtájú kutyáknak.
Szombaton és vasárnap a kutyafogathajtó verseny mellett virslievő verseny, triatlon, gumiabroncshúzó sprintverseny, ügyességi játékok és meglepetés programok a jubileum alkalmából.
A rendezvény nyitott bármilyen, nem agresszív kutyával részt venni kívánó számára, kutyafajtától függetlenül.
Ismét lesz kutyafogathajtó verseny felszerelés árusítás is, és szánhúzó alapítványi jótékonysági vásár is.
A kemping házai már beteltek, de van lehetőség a helyszínen sátrazni és lakókocsizni, de hozni kell, nincs telepített.
A JUBILEUMI RENDEZVÉNY PROGRAMJAINAK DÍJAZÁSÁHOZ TÁMOGATÓK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!
További infok: www.sleddogsportclub.hu