Címlap Hírek 20. NEMZETKÖZI SZÁNHÚZÓKUTYÁS TALÁLKOZÓ RÉSZLETES PROGRAM

Helyszín:
Dunaharaszti, Univerzum-tó kemping
(a Dunaharasztiból Alsónémedi felé vezető úton,
a Coca-Cola gyárral szemben)

Szeptember 18. péntek

11 órától érkezés a kempingbe.

Ingyenes előadások magyar és angol nyelven

12.00-13.00 Fizioterápia a kisállatgyógyászatban. (a fizioterápiáról általánosságban, sportkutyák bemelegítése és levezetése, valamint az elsősegély nyújtás.) Előadó: Magyar Kisállat Fizioterápiás Társaság

13.00-14.00 Kutyák felkészítése a versenyszezon elején. Előadó: Horváth János

14.00 - 15.00 Szánok a múltban és a jelenben. A szános technikák változása és gyakorlása. Előadó: Horváth János

Az előadások interaktív jellegűek, így tovább is tarthatnak a tervezettnél.

15.00 – 18.00 CAC speciál kutyakiállítás és tenyészszemle szibériai husky és alaszkai malamut fajtájú kutyáknak

19 órától közös bográcsozás.

Szeptember 19. szombat

9 órától kutyafogathajtó, kutyás futó, kerékpáros és scooter verseny 2 km

14 órától kutyás triatlon (kutyás úszás, futás, kerékpározás a tó körül. (Úszás 200 m, futás 1,5 km, kerékpározás 1,5 km. Az úszáshoz mentőmellényt biztosítunk, amelynek viselete kötelező.)

16 órakor a pomázi Z-Kutyaiskola bemutatója, betétprogramként szánhúzókutyás engedelmességi bemutató.

16 óra 30 perckor virslievő verseny kutyáknak

19 órától közös tábortűz, szalonna sütés

Szeptember 20. vasárnap

9 órától kutyafogathajtó, kutyás futó, kerékpáros és scooter verseny 2 km

12 órától kutyás ügyességi játékok

13 órától meglepetés program

15 órától eredményhirdetés, tombola sorsolás, jubileumi záró program.
Minden nevezési díjas programon (kutyafogathajtó verseny és a kutyakiállítás) induló 1 tombolajegyet kap ajándékba. Tombolajegyek 500 Ft-os áron kaphatóak a helyszínen.

Minden nap jótékonysági vásár a rászoruló szánhúzókutyák javára! Tárgyak felajánlását várjuk!

Szállás: A faházak beteltek. A helyszínen lehetőség van sátrazni, vagy lakókocsizni, de nincs telepített, hozni kell.
Sátrazás: 1000 Ft/fő/éj. Lakókocsizás: 2000 Ft/fő/éj

Információk: www.sleddogsportclub.hu, e-mail: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. , Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
Telefon: 06-20-331-6246, 06-30-645-2781, 06-30-650-2438

NAPRAKÉSZ INFORMÁCIÓK A RENDEZVÉNY ESEMÉNY FACEBOOK OLDALÁN!

A rendezvényre a belépés ingyenes!

Kutyákat kérjük kullancs elleni védelemmel ellátni, illetve érvényes veszettség elleni oltással kell rendelkezniük.

Kutyafogathajtó verseny információk:
nevezési díj:
Magyar Kutyasport Szövetség tagegyesületi tagjai számára: 3500 Ft
ÉSZKSK tagok számára: 3000 Ft
Egyéb indulók számára: 4000 Ft
Több kategóriában történő indulás esetén plusz kategóriánként 500 Ft a nevezési díj.

Nevezési határidő: szeptember 10.!

HELYSZÍNI NEVEZÉS NINCS!
ONLINE NEVEZÉS:

Figyelem! Mindkét nap van futam! Rajt szombaton és vasárnap is 9 órakor.

Kutyafogathajtó versenyen kategóriák:
open, A, A1, A2, B, B1, B2, C, C1, C2, D, D1, D2, scooter 1 vagy 2 FCI szánhúzókutyával, scooter open 1 vagy 2 kutyával, Bikejöring 1 vagy 2 FCI szánhúzókutyával, Kutyás kerékpározás / Bikejöring open 1 vagy 2 kutyával, kutyás futás / Canicross női, Canicross férfi, Canicross junior. Táv: 2 km.
Ovis és böcsis futóknak 200 méter a táv.

Kutyakiállítás információk:
nevezni a http://nevezes.dogshow.hu/ online felületen keresztül lehet és a nevezés során kell befizetni a nevezési díjat is bankkártyával.

Minden más versenyszámra a helyszínen kell nevezni!

Étkezés: a helyszínen büfé fog üzemelni, de nagyon közel számtalan bevásárlási lehetőség is van

SZERETETTEL VÁRUNK MINDEN ÉRDEKLŐDŐT!