Honlapunk tartalma jogvédett!
Amennyiben a honlapunkról származó hírt vagy fotót tesz közzé valahol, forrásként mindenképp tüntesse fel a www.sleddogsportclub.hu url-t!
Köszönjük megértését!

Címlap Hírek Rajtlista, Dunaharaszti, szombat szeptember 19.

Rajtlista, Dunaharaszti, szombat szeptember 19.

2015. szeptember 19-20. nemzetközi kutyafogathajtó verseny, Dunaharaszti, START LISTA           
19-20. September, 2015., international cart race, Dunaharaszti, START LIST


Kategória / Category                      Start idő / start time    Startszám / Startnumbers    Versenyző neve / Name of the musher    Egyesület neve / Name of organisation

A (8 kutyás fogat, 8 dogs-class)           
9:00    1    Teszár Richárd    ÉSZKSK
9:02    2    Tóth Attila    MCSE

A1 (8 kutyás szib. husky fogat, 8 siberian huskies class)           
9:04    3    Parajdi Zoltan    Forfun
9:06    4    Hering Tamás    ÉSZKSK
9:08    5    Gerald Schinzel    BSSC-Austria
9:10    6    Verla Zsófia    ÉSZKSK
9:12    7    Günter Takacs I.    BSSC Austria
......     8    Günter Takacs II.    BSSC-Austria

A2 (8 kutyás alaszkai malamut/samoyed/grönlandi fogat , 8 alaskan malamutes/samoyeds/greenlandogs class)           
9:14    9    Csonthó László    SZKKSE

B1 (6 kutyás szib. husky fogat, 6 siberian huskies class)           
....    10    Hering Tamás    ÉSZKSK
.....    11    Verla Zsófia    ÉSZKSK
.....    12    Doris Prohaska    BSSC-Austria
9:18    13    Kiss Attila    ÉSZKSK

B2 (6 kutyás alaszkai malamut/samoyed/grönlandi fogat , 6 alaskan malamutes/samoyeds/greenlanddogs class)           
9:20    14    Lipcsei Péter    ÉSZKSK

C (4 kutyás fogat, 4 dogs-class)           
9:22    15    Bátor Ferenc I.    Szkkse
8:55!!!  16    Bátor Ferenc II.    Szkkse

C1 (4 kutyás szib. husky fogat, 4 siberian huskies class)           
9:24    17    Köffer Lajos    ÉSZKSK
9:26    18    Nicole Janke    MSC
9:28    19    Baróti Nándor    ÉSZKSK
9:30    20    Varga Zoltánné    ÉSZKSK
9:32    21    Zsédely Máté I.    SZKKSE
.....    22    Zsédely Máté II.    SZKKSE
9:34    23    Zsédely Róbert    SZKKSE
9:36    24    Ferencz Lehel    YUKON CSÍKSZEREDA
9:38    25    Josef Römer    BSSC Austria
9:40    26    Domonkos László    Sleddog Sport Club Serbia

D1 (2 kutyás szib. husky fogat, 2 siberian huskies class)           
9:42    27    Sipiczki György    ÉSZKSK
9:44    28    Siska Péter    ÉSZKSK
.....    29    Varga Zoltánné    ÉSZKSK
9:46    30    Baróti Rebeka    ÉSZKSK
9:48    31    Mármarosi István    ÉSZKSK
....    32    Domonkos László    Sleddog Sport Club Serbia

D2 (2 kutyás alaszkai malamut/samoyed/grönlandi fogat           
9:50    33    Stanga Gábor    ÉSZKSK
9:52    34    Rosner Gábor    ÉSZKSK

Bikejöring 1 kutyával - bikejöring with 1 dog        FÉRFI / MEN   
10:00    35    Balogh István   
10:01    36    Sas Zoltán    Smaragd SE
10:02    37    Dobos Péter   
10:03    38    Vincze Zsolt    Smaragd se
10:04    39    Balogh István    MEOE
10:05    40    Marjai Gábor    ÉSZKSK
10:06    41    Jaroslav Banoci    SHT Haniska
10:07    42    dr-Svéda István    MCSE
10:08    43    Rexhbeqaj Liridon    Sleddog Sport Club Serbia
10:09    44    Rába Tamás 1.    MCSE
.........    45    Rába Tamás 2.    MCSE
10:10    46    Andrej Drabik    SHT Haniska
10:11    47    Ivan Halás    SHT Haniska

Bikejöring 1 kutyával - bikejöring with 1 dog        NŐI / WOMEN   
10:16    49    Svéda Fruzsina és Liza    MCSE
........    50    Svéda Fruzsina és Fantom    MCSE
10:17    51    Kubik Csenge    Monori Kutyasuli
10:18    52    Dana Halásová    SHT Haniska
10:19    53    Rompos Luca   
10:20    54    Sordje Rebecca    Sleddog Sport Club Serbia


Bikejöring 1 FCI szánhúzókutyával - bikejöring with 1 FCI sleddog        FÉRFI / MEN   
10:23    55    Teszár Richárd    ÉSZKSK
10:24    56    Szász Márk   
10:25    57    Venczli Tamás   
10:26    58    Schlégl Zsolt    ÉSZKSK
10:27    59    Kiss Attila    ÉSZKSK
10:28    60    Bátor Ferenc    Szkkse
10:29    61    Magyar László Norbert    ÉSZKSK
10:30    62    Franci Šnajdar    Društvo športnih psov Slovenije - DŠPS
10:31    63    Dudás Bence   
10:32    64    Csörgi Zoltán   
10:33    65    Both Sebestyén    Yukon SE
10:34    66    Patrik Lučasnký    Musher klub Lučenec
10:35    67    Aichinger Markus    BSSC-Austria
10:36    68    Angel Tasev    SCNS Bulgaria

Bikejöring 1 FCI szánhúzókutyával - bikejöring with 1 FCI sleddog        NÓI / WOMEN   
10:40    69    Berta Erika   
10:41    70    Horányi Annamária   
10:42    71    Hankóczy Aliz Glória   
10:43    72    Buela Szandra    ÉSZKSK
10:44    73    Jolanta Kalat    Zorza, PZSPZ
10:45    74    Makra Zsuzsanna   
10:46    75    Mojca Stare    Društvo športnih psov Slovenije - DŠPS
10:47    76    Ponyokai Judit    ÉSZKSK
10:48    77    Zsigmond Réka    ÉSZKSK
10:49    78    Nagy Kinga   
10:50    79    Rácz Virág   
10:51    80    Lenka Bičkošová    Musher klub Lučenec
10:52    81    Carina Brenner    BSSC-Austria
10:53    82    Tapodi Rebeka   
10:54    83    Szűcs Hajnalka   

Bikejöring 2 kutyával - bikejöring with 2 dogs           
10:56    84    Hallai-Rácz Adrienn   
10:57    85    Andrej Drabik    SHT Haniska

Bikejöring 2 FCI szánhúzókutyával - bikejöring with 2 FCI sleddogs        FÉRFI / MEN   
11:00    86    Képes Richárd    ÉSZKSK
11:01    87    Dubravko Miko    Sleddog Sport Club Serbia
11:02    88    Kiss Attila    ÉSZKSK
11:03    89    Matjaz Ovsenek    DŠPS
11:04    90    Böjtös Árpád    ÉSZKSK
11:05    91    Angel Tasev    scNS Bulgaria
......    92    Andrej Drabik    SHT Haniska

Bikejöring 2 FCI szánhúzókutyával - bikejöring with 2 FCI sleddogs        NŐI / WOMEN   
11:08    93    Forgóné Bihari Tímea    ÉSZKSK
11:09    94    Nagy Marianna   
11:10    95    Kardos Szabina   
11:11    96    Böjtösné Tompay Eörsi    ÉSZKSK
11:13    97    Monika Gregorová    SKSJP

Scooter 1 FCI szánhúzókutyával - scooter with 1 FCI sleddog           
11:16    98    Bátor Ferenc    Szkkse
11:17    99    Csizmadia Blanka    ÉSZKSK

Scooter 1 kutyával - scooter with 1 dog           
11:20    100    Fábián Judit   
11:21    101    Szirtey Zsuzsanna    Szkkse
11:22    102    Helle Dorina   
11:23    103    Jaroslav Banoci    SHT Haniska
11:24    104    Némedi Zoltán    MCSE
11:25    105    Nikolas Imiołczyk    KSiP ZORZA
11:26    106    Jolanta Kalat    Zorza, PZSPZ

Scooter 2 FCI szánhúzókutyával - scooter with 2 FCI sleddogs           
11:27    107    Natasa Petricic    Klub zapreznih pasa Hrvatska
11:28    108    Köffer Kitti    ÉSZKSK
11:29    109    Csizmadia Blanka    ÉSZKSK
11:30    110    Natasa Petricic    Klub sportskih i zapreznih pasa Zagreb
11:31    111    Miroslav Gregora    SKSJP
11:32    112    Stanga Gábor    ÉSZKSK

Scooter 2 kutyával - scooter with 2 dogs           
11:34    113    Jaroslav Banoci    SHT Haniska
11:35    114    Némedi Zoltán    MCSE

Canicross (kutyás futás) férfi / man           
11:45    115    Hojnyák Ádám   
11:45    116    Dubravko Miko    Sleddog Sport Club Serbia
11:45    117    Mag László    nincs
11:45:30    118    Horváth Gábor    Szánhúzó Kutyások Kynológiai Egyesülete
11:45:30    119    Zsédely Máté    SZKKSE
11:45:30    120    Zsédely Bálint    SZKKSE
11:46    121    Vincze Zsolt    Smaragd Sportegyesület
11:46    122    Miroslav Kelekovic    Zagreb Sleddog Sports Club
11:46    123    Babinyecz Ákos    MCSE
11:46:30    124    Szasz Mihaly    ESZKSK
11:46:30    125    Takács Imre   
11:46:30    126    Juraj Kendra I.    KPZ Poprad
......    127    Juraj Kendra II.    KPZ Poprad
11:47    128    Andrej Drabik    SHT Haniska
11:47    129    Szabó Kristóf   
11:47    130    Markus Aichinger    BSSC-Austria
11:47:30    131    Némedi Zoltán    MCSE
11:47:30    132    Patrick Gastegger    BSSC-Austria

Canicross (kutyás futás) női / woman           
11:52    133    Nagy Zsófia   
11:52    134    Horváth Alexandra   
11:52    135    Kalmár Anett    Sleddog Sport Club Serbia
11:52:30    136    Kiss-Tóth Anna    ÉSZKSK
11:52:30    137    Helle Dorina   
11:53    138    Rompos Luca   
11:53:30    139    Sonja Savić    Sleddog Sport Club Serbia
11:53:30    140    Dezső Daniella    Smaragd se
11:53:30    141    Holló Beáta    ÉSZKSK
11:54    142    Karl Ágnes    Sleddog Sport Club Serbia
11:54    143    Baka Orsolya   
11:54    144    Kiss-Rezes Eszter    Monori Kutyasuli
11:54:30    145    Kajtár Kata Sarolta   
11:54:30    146    Gyurovics Zsuzsi    ÉSZKSK
11:54:30    147    Csizmadia Blanka    ÉSZKSK
11:55    148    Csordas Brigitta   
11:55    149    Kovács Zsanett   
11:55    150    Ponyokai Judit    ÉSZKSK
11:55:30    151    Mátyus Patricia    ÉSZKSK
11:55:30    152    Nemeshegyi Dorina   
11:55:30    153    Nives Medunjanin    Klub sportskih i zapreznih pasa Zagreb
11:56    154    Bojana Mandic    Zagreb Sleddog Sports Club
11:56    155    Bócsi Veronika   
11:56    156    dr. Pethő Annamária    MCSE
11:56    157    Koris Edina    MCSE

Canicross veterán férfi 40 éves kortól (Canicross veteran man from 40 years)           
12:00    158    Kiss-Tóth Zoltán    ÉSZKSK
12:00    159    Teszár Richárd    ÉSZKSK
12:00    160    Dobos Péter   
12:00:30    161    Schwarcz Zoltán   
12:00:30    162    Ivan Okrslar    DŠPS
12:00:30    163    Juhász Alex   
12:01    164    dr-Svéda István    MCSE
12:01    165    Matula László   

Canicross veterán női 40 éves kortól (Canicross woman from 40 years)           
12:03    166    Fábián Judit   
12:03    167    Holló Gabriella    ÉSZKSK
12:03    168    Böjtösné Tompay Eörsi    ÉSZKSK

Canicross junior (10-17 éves korig, 10-10 years)           
12:10    169    Teszár Vivien    ÉSZKSK
12:10    170    Péntek Gyöngyi    ÉSZKSK
12:10    171    Kiss-Tóth Virág    ÉSZKSK
12:10:30    172    Gyurovics Gréti    ÉSZKSK
12:10:30    173    Mármarosi Gergő    ÉSZKSK
12:10:30    174    Babinyecz Anna    MCSE
12:11    175    Pethő Pálma    MCSE
12:11    176    Koris Krisztina   
12:11    177    Csizmadia Gabor    ÉSZKSK

Kutyás futó gyerek 6-9 éves kor, Canicross kids 6-9 years           
12:20    178    Varga Fanni   
12:20    179    Mármarosi Eszter    ÉSZKSK
12:20    180    Anže Šnajdar    Društvo športnih psov Slovenije - DŠPS
12:20    181    Varga Alma    ÉSZKSK
12:25    182    Koris Kinga   
12:25    183    Teszár Evelin    ÉSZKSK
12:25    184    Kiss-Tóth Balázs    ÉSZKSK

Kutyás futás babák 2-5 éves korig, Canicross baby 2-5 years           
12:30    185    Bátor Bianka Boglárka    Szkkse
12:30    186    Mármarosi Dávid    ÉSZKSK
12:30    187    Lovro Šnajdar    Društvo športnih psov Slovenije - DŠPS
12:35    188    Marjai Sára Anna    ÉSZKSK
12:35    189    Gaitan-Holló Viktória    ÉSZKSK
12:35    190    Koris Kalman Kristof   

Megosztom
 
Keresés
Partnereink

Honlapunk a Nemzeti Együttműködési Alap támogatásával valósult meg.

Ki olvas minket
Oldalainkat 78 vendég böngészi
eszksk_logo.gif