Honlapunk tartalma jogvédett!
Amennyiben a honlapunkról származó hírt vagy fotót tesz közzé valahol, forrásként mindenképp tüntesse fel a www.sleddogsportclub.hu url-t!
Köszönjük megértését!

Címlap Hírek Véneki verseny, szombati startlista - Cart race, Vének, startlist for saturday

Véneki verseny, szombati startlista - Cart race, Vének, startlist for saturday

Startszám átvétel és nevezési díj befizetés: szombaton reggel 8.30-9.30 között.
You can get your startnumber and to pay the entry fee on saturday morning between 8.30 and 9.30.

Kérjük időben érkezni, mert az első rajt előtt már lezárásra kerül a település egy része és a stake out is.
Please, arrive in time, because a part of the village, and the stake out will be closed for the race.

Figyelem! A canicross kategóriát kivéve kötelező a sisak, szemüveg, kesztyű és távtartó használata a versenyzők biztonságának érdekében!
Attention! Except of canicross, in the other categories for safety reasons it is mandatory to use helmet, glasses, gloves and bike antenna!

A helyszínen szombat reggeltől vasárnap délutánig folyamatosan jelen lesz állatorvos, és az ÉSZKSK képzett elsősegély nyújtója is.
From Saturday morning until Sunday afternoon there will be a vet present on the race continously and also the ÉSZKSK trained first aid provider will be there.

 

IV. SZIGETKÖZ-VÉNEK INTERNATIONAL CART RACE
10-11. Ocober, 2015.
Kategória / category Rajt / start time Szombat / Saturday Versenyző neve / Name of the musher Egyesülete neve / Name of  organisation
A (8 kutyás fogat, 8 dogs-class)
10:30 Tóth Attila MCSE
A1 (8 kutyás szib. husky fogat,8 siberian huskies class)
10:33 Gerald Schinzel BSSC-Austria
10:36 Doris Prohaska BSSC-Austria
A2 (8 kutyás alaszkai malamut/samoyed/grönlandi fogat , 8 alaskan malamutes/samoyeds/greenlandogs class)
10:39 Oto Kelemen
10:42 Lipcsei Péter ÉSZKSK
B1 (6 kutyás szib. husky fogat, 6 siberian huskies class)
10:47 Verla Zsófia ÉSZKSK
Doris Prohaska BSSC-Austria
10:50 Manfred Rumpler BSSC-Austria
10:53 Renate Barwik BSSC-Austria
C1 (4 kutyás szib. husky fogat, 4 siberian huskies class)
11:03 Elisabeth Probst RSSC Austria
11:06 Varga Zoltánné ÉSZKSK
11:09 Zsédely Máté SZKKSE
Zsédely Máté 2. SZKKSE
11:12 Zsédely Róbert SZKKSE
11:15 Köffer Lajos ÉSZKSK
Bikejöring 1 kutyával - bikejöring with 1 dog férfi / man
11:25 Thomas Szendi LaufHundeSport-Austria
11:27 Marjai Gábor ÉSZKSK
11:29 Rába Tamás MCSE
Rába Tamás 2. MCSE
11:31 dr. Svéda István MCSE
Thomas Szendi 2. LaufHundeSport-Austria
11:33 Ivan Halas SHT Haniska
11:35 Teszár Richárd ÉSZKSK
11:37 Treml István ÉSZKSK
Bikejöring 1 kutyával - bikejöring with 1 dog női / woman
11:44 Birgit Szendi LaufHundeSport-Austria
11:46 Dana Halásová SHT Haniska
Birgit Szendi 2. LaufHundeSport-Austria
11:48 Svéda Fruzsina MCSE
11:50 Rompos Luca
11:52 Kubik Csenge Agility Monor
Bikejöring 1 FCI szánhúzókutyával - bikejöring with 1 FCI sleddog férfi / man
11:58 Bátor Ferenc SZKKSE
12:00 Markus Aichinger BSSC-Austria
12:02 Böjtös Árpád ÉSZKSK
12:04 Lajos Saletli ESZKSK
12:06 Roman Reistetter
ŠK Donly
Bikejöring 1 FCI szánhúzókutyával - bikejöring with 1 FCI sleddog női / woman
12:08 Ponyokai Judit ÉSZKSK
12:10 Berta Erika ÉSZKSK
12:12 Rácz Virág
12:14 Borbélyné Saru Barbara SZKKSE
12:16 Horányi Annamária
12:18 Horváth Alexandra
12:19 Carla Reistetterova
ŠK Donly
Bikejöring 2 kutyával - bikejöring with 2 dogs
12:20 Hallai-Rácz Adrienn
12:22 Petra Horňáková MK Lučenec
12:24 Sylvia Perl (sib.husky) BSSC-Austria
Scooter 2 kutyával - scooter with 2 dogs
12:28 Erik Copko MK Lučenec
12:30 Bátor Ferenc Szkkse
Bátor Ferenc 2. Szkkse
Katerina Pavlisakova
Scooter 2 FCI szánhúzókutyával - scooter with 2 FCI sleddogs
12:34 Stanga Gábor ÉSZKSK
12:36 Emmanuel Thill 1 (al. Malamutes) LUXEMBURG TEAM
12:38 Sylvia Perl BSSC-Austria
12:40 Köffer Kitti ÉSZKSK
Emmanuel Thill 2 (sib. huskies) LUXEMBURG TEAM
12:42 Csonthó László
Scooter 1 kutyával - scooter with 1 dog
12:44 Szirtey Zsuzsanna SZKKSE
12:46 Fábián Judit
12:48 Némedi Zoltán MCSE
Scooter 1 FCI szánhúzókutyával - scooter with 1 FCI sleddog
Bátor Ferenc Szkkse
12:52 Rosner Gábor ÉSZKSK
12:54 Leonie Engel SSB
D1 (2 kutyás szib. husky fogat, 2 siberian huskies class)
12:58 Elisabeth Probst RSSC Austria
13:00 Varga Zoltánné ÉSZKSK
13:02 Csizmadia Blanka ÉSZKSK
D2 (2 kutyás alaszkai malamut fogat, 2 dogs-class)
Rosner Gábor ÉSZKSK
Stanga Gábor ÉSZKSK
13:06 Ulrich Engel SSB
Canicross (kutyás futás) férfi / man
13:20 Csányi Gergő ÉSZKSK
13:20:30 Walter Dorner BSSC-Austria
13:21 Zsédely Bálint SZKKSE
13:21:30 Szász Mihály ESZKSK
13:22 Némedi Zoltán MCSE
Canicross veterán férfi 40 éves kortól (Canicross veteran man from 40 years)
13:22:30 Kiss-Tóth Zoltán ÉSZKSK
13:23 Matula László
13:23:30 dr. Svéda István MCSE
13:24 Rába Tamás MCSE
13:24.30 Csete Zsolt
13:25 Roman Reistetter
ŠK Donly
Canicross (kutyás futás) női / woman
13:27 Gyurovics Zsuzsa ÉSZKSK
13:27:30 Kiss-Tóth Anna ÉSZKSK
13:28 Csizmadia Blanka ÉSZKSK
13:28:30 Dezső Daniella Smaragd SE
13:29 Koris Edina MCSE
13:29:30 Petra Horňáková MK Lučenec
Canicross veterán női 40 éves kortól (Canicross woman from 40 years)
13:30 Böjtösné Tompay Eörsi ÉSZKSK
13:31 Fábián Judit
Canicross junior (10-17 éves korig, 10-17 years)
13:34 Kiss-Tóth Virág ÉSZKSK
13:34:30 Jasmin Dorner BSSC-Austria
13:35 Teszár Vivien ÉSZKSK
13:35:30 Kubik Csenge Agility Monor
13:36 Péntek Gyöngyi ÉSZKSK
13:36:30 Koris Krisztina
Kutyás futó gyerek 6-9 éves kor, Canicross kids 6-9 years
13:50 Kiss-Tóth Balázs ÉSZKSK
13:50 Varga Alma ÉSZKSK
13:50 Pethő Pálma MCSE
13:50 Novák Eszter
Kutyás futás babák 2-5 éves korig, Canicross baby 2-5 years
13:58 Bátor Bianka Boglárka Szkkse




Megosztom
 
Keresés
Partnereink

Honlapunk a Nemzeti Együttműködési Alap támogatásával valósult meg.

Ki olvas minket
Oldalainkat 12 vendég böngészi
eszksk_logo.gif