Amennyiben a honlapunkról származó hírt vagy fotót tesz közzé valahol, forrásként mindenképp tüntesse fel a www.sleddogsportclub.hu url-t!
Köszönjük megértését!

Címlap Hírek Lezajlott a Mikulás kupa és országos bajnokság Ballószögön

Lezajlott a Mikulás kupa és országos bajnokság Ballószögön

2019. december 7-8-án rendeztük meg Ballószögön a Mikulás kupa kutyafogathajtó, kutyás futó, kerékpáros és dogscooter versenyt, ami egyben a Magyar Kutyasport Szövetség országos bajnoksága is volt.

A rendezvény szokásosan családias jellegűre sikeredett, na nem a résztvevők számát illetően, hanem a körülményeket. Egész nap sütik, zsíros kenyér, tea várta a résztvevőket, illetve szombaton még töltött káposzta ebéd is, sőt a vasárnapi eredményhirdetésen egy hatalmas epres torta aminek a teljes teteje marcipánból egy Mikulás sapkás husky volt.
A vasárnapi eredményhirdetés első pontja a Magyar Kutyasport Szövetség 2018/19-es Magyar kupasorozatának díjátadása volt, majd ezt követte a Mikulás kupa eredményhirdetése, végül az országos bajnokok díjátadása következett.

A Magyar kupasorozat 2018/19-es szezon eredménylistája ITT tekinthető meg.
A Mikulás kupa eredménylistája ITT tekinthető meg. /Santa Claus cup results list /
Egy szuper fotóalbum a hétvégi versenyről itt tekinthető meg.