Címlap Hírek Üdvözöljük honlapunkon!

Üdvözöljük honlapunkon!

Az Északi Szánhúzókutyások SportKlubja (ÉSZKSK) a Kutyaszánhajtó Sportklub és az Északi- és Szánhúzókutyások Kynológiai és Sportegyesületének összeolvadásával jött létre 2009. szeptemberében.

Az ÉSZKSK évente több fogathajtóversenyt rendez Magyarországon, különböző helyszíneken, illetve tagjai rendszeresen részt vesznek külföldi versenyeken, többek között Ausztriában, Szlovákiában, Romániában. Az ÉSZKSK testvéregyesülete az osztrák BSSC-Austria.
A közös évadnyitóversenyre mindig szeptember végén, október elején kerül sor Dunaharasztiban, az Univerzum-tó kempingben a nemzetközi szánhúzókutyás találkozó keretében.

A 2010. évi nemzetközi szánhúzókutyás találkozó és fogathajtóverseny időpontja: 2010. szeptember 24-26.

Szállásfoglalás közvetlenül a kempingben: 06-24-491-000.
Egy ház díja a találkozó résztvevőinek kedvezményes áron: 17.000 Ft/éj. Legalább 2 éjszaka estén 16.000 Ft/éj. (3 szoba, konyha, fürdőszoba, szauna.)