Címlap Hírek Helyszínváltozás! Location changing!

Helyszínváltozás! Location changing!

Kedves Versenyzők,
a mai napon (03.25.) a versenyző kutyák és gazdák érdekében az a döntés született, hogy a 03.27-i 2. Before Húsvét Kupa versenyt áttesszük egy jóval könnyebb pályára, Budakeszire (10 km-re van csak Törökbálinttól ). Az a pálya ugyan kb 4 km hosszú, de nem rendelkezik ilyen komoly szintkülönbségekkel és domborzati viszonyokkal mint az eredetileg tervezett pálya, sokkal könnyebben futható és teljesíthető, ami a jelen hőmérsékleti körülmények között meg még inkább biztonságosabbá teszi a versenyt.

A verseny rajtlistája változatlan‼️ https://docs.google.com/spreadsheets/d/1DN2tsuvxvaDYJrOHfGDrLWuy23Xd6AU2Un1YzD0nFgw/edit?usp=sharing

A verseny helyszínének megközelítése:
Budakeszi Tesco irány - Budakeszi, Cserszegi utca - Budakeszi, Futrinka utca
A Futrinka utca legtetején kérjük forduljatok balra,
majd egy murvás úton kell megtenni kb. 200 métert, és jobbra lesz a parkolás egy mezőn.
GPS koordináta: 47.498974,18.906149

Köszönjük a megértést!

Üdvözlettel:
Dér Andrea
Tel: 06306452781

‼️ ️ CHANGE OF LOCATION ‼️ ️CHANGE OF LOCATION ‼️
NEW: city BUDAKESZI

Dear Competitors,
for the safety of competing dogs and owners today, the decision was made to move the 2nd Before Easter Cup race to a much easier track, to city Budakeszi (10 km away from Törökbálint). Although the new trail is about 4 km long, it does not have such serious level differences and terrain as the track originally planned, it is much easier to run and complete, which makes the race even safer in the current temperature conditions.

The start list of the race is unchanged‼https://docs.google.com/spreadsheets/d/1DN2tsuvxvaDYJrOHfGDrLWuy23Xd6AU2Un1YzD0nFgw/edit?usp=sharing

Approach to the competition venue:
Budakeszi Tesco direction - Budakeszi, Cserszegi street - Budakeszi, Futrinka street
At the top of Futrinka Street, please turn left,
then on a gravel road it should be done for approx. 200 meters and there will be a parking lot on the right.

GPS coordinates: 47.498974.18.906149
Thank you for your understanding!
Greetings,
Andrea Dér