Mikulás kupa Páty, információk

Kedves Versenyzők,
ezúton szeretnénk felhívni a figyelmet az alábbiakra:

1. Amire kérjük nagyon figyeljetek, ha autóval bejöttök a mezőre a rajt-célhoz, mindenképpen a füvön gyertek és ne a földúton ha nem négykerék meghajtású az autótok.
Kérjük, hogy a mezőn szorosan egymás mellé álljanak az autók a szántóföld mellett végig a a szántóföld széléhez igazodva, hogy a füves terület másik része szabadon maradjon a közlekedéshez, mert a felázott földúton csak négykerék meghajtású autók tudnak közlekedni.
Aki úgy érzi, hogy inkább nem a füvön parkolna, akkor előre kérjük nézze meg a térképet és inkább a környező utcákban álljon meg (kapukat szabadon hagyva) pl a Nyírfa utca végén, ahol van is hely.
2. A szemetet kérjük senki ne dobálja el. Kérjük vigyetek magatokkal zacskót, amelybe a szemetet tudjátok gyűjteni és elvinni.
Ez egy mező, nincs szemétszállítás!
3. Kérjük hozzatok magatokkal vizet a kutyáitoknak
4. Kérjük a kutyák által ásott gödröt temessétek be, az ürüléket szedjétek össze!!!
5. Az esős időjárás miatt sajnos a tervezett büfé kiköltöztetése nem lehetséges.
Viszont nevezési ajándékként mindenki kap mindenféle finomságot a támogatóknak hála, Siena kakaós ostya, csokoládé, mexikói natúr chips, Charros beans - Cowboy babragu konzerv készétel-ez utóbbihoz kanál szükséges :)).

A verseny parkolója / stake out a szokásos helyen lesz.
GPS koordináták: 47.526586, 18.827124
Megközelítési javaslat:
(Páty) Telki út - Orgona utca - Napfény utca - verseny parkoló
Vagy pl a Nyírfa utca végén le lehet parkolni, hogy ne kelljen rámenni fűre, sárra.

Dear Competitors,
we would like to draw your attention to the following:
1. What we ask you to pay close attention to, if you come to the field to the start-finish by car, is to come on the grass and not on the dirt road if your car is not four-wheel drive.
In the field, I ask that the cars stand close to each other next to the field, aligned with the edge of the field, so that the other part of the grassy area remains free for traffic, because only cars with four-wheel drive can drive on the wet dirt road.
If you feel that you would rather not park on the grass, please look at the map in advance and park in the surrounding streets instead (leaving gates open), e.g. at the end of Nyírfa utca, where there is space.
2. Please do not throw away the garbage. Please bring a bag with you, in which you can collect and take away the garbage.
This is a field, no garbage collection!
3. Please bring water for your dogs
4. Please bury the pit dug by the dogs, collect the excrement!!!
5. Unfortunately, due to the rainy weather, it is not possible to move the planned buffet.
However, thanks to the supporters, everyone gets all kinds of goodies as an entry gift, Siena cocoa wafers, chocolate, Mexican natural chips, Charros beans - Cowboy beansragout canned food - you need a spoon to eat :)).

GPS coordinates: 47.526586, 18.827124
You can catch the stake out:
in Páty: Telki street - Orgona street - Napfény street - stake out
Or, for example, you can park at the end of Nyírfa street so that you don't have to travel and park on grass and big mud.