Honlapunk tartalma jogvédett!
Amennyiben a honlapunkról származó hírt vagy fotót tesz közzé valahol, forrásként mindenképp tüntesse fel a www.sleddogsportclub.hu url-t!
Köszönjük megértését!

Címlap Hírek Dunaharaszti 2010

Dunaharaszti 2010

Lezajlott a XV. nemzetközi szánhúzókutyás találkozó és fogathajtóverseny szeptember utolsó hétvégéjén. Az időjárás sajnos nem volt kegyes, a szombati szomorkás időjárást vasárnap nagy eső követte, de ez a versenyzőket nem tántorította el a II. napi futamon való indulástól.
Köszönjük a támogatást a Finlandiának és a Eukanubának, a közreműködőknek a segítséget, a résztvevőknek, nézőknek, szurkolóknak a részvételt.
A hétvége versenyszámainak eredménylistája itt tekinthető meg:
Eredmények / Ergebnisse (.xls)

 

 

Kategória Kategorie
Startszám
Startnummer
Név
Name
Szombat
Samstag
Vasárnap
Sonntag
Össz. idő
Gesamtzeit
Helyezés
Platz
B1
75
Hering Tamás
4:40
4:38
9:18
1.
75
Hering Tamás
4:51
4:32
9:23
2.
105
Gerald Schinzel
4:39
5:14
9:53
3.
62
Köffer Lajos
5:04
4:51
9:55
4.
86
Árvai Erika
5:31
5:52
11:23
5.
103
Markus Schinzel
5:22
6:02
11:24
6.
56
Peter Zink
7:42
8:25
16:07
7.
B
114
Tóth Attila
4:50
5:02
9:52
1.
75
Hering Tamás
4:49
5:33
10:22
2.
87
Matuz Lajos
6:53
4:56
11:49
3.
C1
78
Elisabeth Probst
6:00
6:09
12:09
1.
66
Scherer Károly
6:09
6:14
12:23
2.
116
Markus Fleck
6:50
7:05
13:55
3.
82
Andreas Probst
11:36
15:32
27:08
4.
C
77
Perjési Tímea
5:30
5:52
11:22
1.
D1
83
Elfi Ploder
4:52
4:59
9:51
1.
SCOOTER
63
Köffer Ákos
5:05
5:24
10:29
1.
60
Szirtey Zsuzsanna
8:00
8:05
16:05
2.
59
Bátor Ferenc
7:47
9:08
16:55
3.
D2
1
Rosner Gábor
7:05
8:22
15:27
1.
89
Józsa Zoltán
12:42
13:01
25:43
2.
D
72
Böjtös Eörsi
5:09
6:00
11:09
1.
BJ 1
85
Walter Petz
4:23
4:45
9:08
1.
125
Böjtös Árpád / Bubu
4:37
4:57
9:34
2.
67
Stubendek Ákos
4:41
4:57
9:38
3.
72
Böjtös Eörsi
4:59
5:26
10:25
4.
125
Böjtös Árpád / Barka
4:58
5:31
10:29
5.
76
Sandra Petz
5:27
6:02
11:29
6.
73
Mészáros Viktor
6:00
6:11
12:11
7.
52
Göllner Emese
6:01
6:12
12:13
8.
100
Karl Ágnes
5:50
6:33
12:23
9.
7
Karácsony Petra
6:13
8:07
14:17
10.
90
Bazsó Zsolt
7:18
7:18
14:36
11.
88
Tóth Csaba
9:27
8:36
18:03
12.
BJ 2
104
Domonkos László
5:18
4:56
10:14
1.
81
Nagy Kinga
5:24
5:54
11:18
2.
BJ GUEST
106
Rába Tamás
4:04
4:36
8:40
1.
110
Sipiczki György
4:24
4:55
9:19
2.
108
Svéda Fruzsina
5:33
5:49
11:22
3.
52
Göllner Emese
7:10
7:39
14:49
4.
115
Nyuficzer Szter
5:31
11:02
16:38
5.
1
Rosner Gábor
9:58
9:11
19:09
6.
CCM
107
Szász Mihály
5:26
5:29
10:55
1.
1
Rosner Gábor
8:12
8:35
16:47
2.
116
Markus Fleck
8:09
9:20
17:29
3.
119
Kalmár Ádám
9:10
9:47
18:57
4.
53
Mihók János
12:24
10:18
22:42
5.
102
Rakovics Benedek
18:12
10:20
28:32
6.
CCW
51
Anita Schinzel
10:59
10:47
21:46
1.
55
Tóth Gyöngyvér
11:29
11:20
22:49
2.
84
Doris Prohaska
11:33
12:13
23:46
3.
70
Tóth Erika
15:06
15:03
30:09
4.
CCJ
74
Kerstin Prohaska
8:30
8:45
17:15
1.
64
Csizmadia Blanka
8:31
9:19
17:50
2.
124
Varga Milán
9:01
8:52
17:53
3.
126
Daniel Pucher
9:05
10:45
19:50
4.
91
Péter Noémi
11:04
11:01
22:05
5.
92
Jákób Nikolett
11:05
12:29
23:34
6.
CCK
120
Csizmadia Gábor
16:37
19:16
35:53
1.
A BSSC különdíja a leggyorsabb versenyzőnek / Sonderpreis von BSSC für den schnelleste Renner
Rába Tamás / BJ GUEST
4:04
Gumihúzó - amatőr / Reifenziehung - Amateur
Csizmadia Blanka / Tivó
1.
Horváth Zoltán / Brunó
2.
Karl Ágnes / Lana
3.
Gumihúzó - profi / Reifenziehung - Profi
Walter Petz / Wolfsblut
1.
Lichtner Margit / Nanuk
2.
Daniel Pucher / Quincy
3.
Triatlon - női / Triatlon W
Böjtös Eörsi
1.
Triatlon - férfi / Triatlon M
Poczok István
1.
Sipiczki György
2.
Rosner Gábor
3.
Megosztom
 
Keresés
Partnereink

Honlapunk a Nemzeti Együttműködési Alap támogatásával valósult meg.

Ki olvas minket
Oldalainkat 10 vendég böngészi
eszksk_logo.gif