2015. szeptember 19-20. nemzetközi kutyafogathajtó verseny, Dunaharaszti, START LISTA
19-20. September, 2015., international cart race, Dunaharaszti, START LIST
Kategória / Category Start idő / start time Startszám / Startnumbers Versenyző neve / Name of the musher Egyesület neve / Name of organisation
A (8 kutyás fogat, 8 dogs-class)
9:00 1 Teszár Richárd ÉSZKSK
9:02 2 Tóth Attila MCSE
A1 (8 kutyás szib. husky fogat, 8 siberian huskies class)
9:04 3 Parajdi Zoltan Forfun
9:06 4 Hering Tamás ÉSZKSK
9:08 5 Gerald Schinzel BSSC-Austria
9:10 6 Verla Zsófia ÉSZKSK
9:12 7 Günter Takacs I. BSSC Austria
...... 8 Günter Takacs II. BSSC-Austria
A2 (8 kutyás alaszkai malamut/samoyed/grönlandi fogat , 8 alaskan malamutes/samoyeds/greenlandogs class)
9:14 9 Csonthó László SZKKSE
B1 (6 kutyás szib. husky fogat, 6 siberian huskies class)
.... 10 Hering Tamás ÉSZKSK
..... 11 Verla Zsófia ÉSZKSK
..... 12 Doris Prohaska BSSC-Austria
9:18 13 Kiss Attila ÉSZKSK
B2 (6 kutyás alaszkai malamut/samoyed/grönlandi fogat , 6 alaskan malamutes/samoyeds/greenlanddogs class)
9:20 14 Lipcsei Péter ÉSZKSK
C (4 kutyás fogat, 4 dogs-class)
9:22 15 Bátor Ferenc I. Szkkse
8:55!!! 16 Bátor Ferenc II. Szkkse
C1 (4 kutyás szib. husky fogat, 4 siberian huskies class)
9:24 17 Köffer Lajos ÉSZKSK
9:26 18 Nicole Janke MSC
9:28 19 Baróti Nándor ÉSZKSK
9:30 20 Varga Zoltánné ÉSZKSK
9:32 21 Zsédely Máté I. SZKKSE
..... 22 Zsédely Máté II. SZKKSE
9:34 23 Zsédely Róbert SZKKSE
9:36 24 Ferencz Lehel YUKON CSÍKSZEREDA
9:38 25 Josef Römer BSSC Austria
9:40 26 Domonkos László Sleddog Sport Club Serbia
D1 (2 kutyás szib. husky fogat, 2 siberian huskies class)
9:42 27 Sipiczki György ÉSZKSK
9:44 28 Siska Péter ÉSZKSK
..... 29 Varga Zoltánné ÉSZKSK
9:46 30 Baróti Rebeka ÉSZKSK
9:48 31 Mármarosi István ÉSZKSK
.... 32 Domonkos László Sleddog Sport Club Serbia
D2 (2 kutyás alaszkai malamut/samoyed/grönlandi fogat
9:50 33 Stanga Gábor ÉSZKSK
9:52 34 Rosner Gábor ÉSZKSK
Bikejöring 1 kutyával - bikejöring with 1 dog FÉRFI / MEN
10:00 35 Balogh István
10:01 36 Sas Zoltán Smaragd SE
10:02 37 Dobos Péter
10:03 38 Vincze Zsolt Smaragd se
10:04 39 Balogh István MEOE
10:05 40 Marjai Gábor ÉSZKSK
10:06 41 Jaroslav Banoci SHT Haniska
10:07 42 dr-Svéda István MCSE
10:08 43 Rexhbeqaj Liridon Sleddog Sport Club Serbia
10:09 44 Rába Tamás 1. MCSE
......... 45 Rába Tamás 2. MCSE
10:10 46 Andrej Drabik SHT Haniska
10:11 47 Ivan Halás SHT Haniska
Bikejöring 1 kutyával - bikejöring with 1 dog NŐI / WOMEN
10:16 49 Svéda Fruzsina és Liza MCSE
........ 50 Svéda Fruzsina és Fantom MCSE
10:17 51 Kubik Csenge Monori Kutyasuli
10:18 52 Dana Halásová SHT Haniska
10:19 53 Rompos Luca
10:20 54 Sordje Rebecca Sleddog Sport Club Serbia
Bikejöring 1 FCI szánhúzókutyával - bikejöring with 1 FCI sleddog FÉRFI / MEN
10:23 55 Teszár Richárd ÉSZKSK
10:24 56 Szász Márk
10:25 57 Venczli Tamás
10:26 58 Schlégl Zsolt ÉSZKSK
10:27 59 Kiss Attila ÉSZKSK
10:28 60 Bátor Ferenc Szkkse
10:29 61 Magyar László Norbert ÉSZKSK
10:30 62 Franci Šnajdar Društvo športnih psov Slovenije - DŠPS
10:31 63 Dudás Bence
10:32 64 Csörgi Zoltán
10:33 65 Both Sebestyén Yukon SE
10:34 66 Patrik Lučasnký Musher klub Lučenec
10:35 67 Aichinger Markus BSSC-Austria
10:36 68 Angel Tasev SCNS Bulgaria
Bikejöring 1 FCI szánhúzókutyával - bikejöring with 1 FCI sleddog NÓI / WOMEN
10:40 69 Berta Erika
10:41 70 Horányi Annamária
10:42 71 Hankóczy Aliz Glória
10:43 72 Buela Szandra ÉSZKSK
10:44 73 Jolanta Kalat Zorza, PZSPZ
10:45 74 Makra Zsuzsanna
10:46 75 Mojca Stare Društvo športnih psov Slovenije - DŠPS
10:47 76 Ponyokai Judit ÉSZKSK
10:48 77 Zsigmond Réka ÉSZKSK
10:49 78 Nagy Kinga
10:50 79 Rácz Virág
10:51 80 Lenka Bičkošová Musher klub Lučenec
10:52 81 Carina Brenner BSSC-Austria
10:53 82 Tapodi Rebeka
10:54 83 Szűcs Hajnalka
Bikejöring 2 kutyával - bikejöring with 2 dogs
10:56 84 Hallai-Rácz Adrienn
10:57 85 Andrej Drabik SHT Haniska
Bikejöring 2 FCI szánhúzókutyával - bikejöring with 2 FCI sleddogs FÉRFI / MEN
11:00 86 Képes Richárd ÉSZKSK
11:01 87 Dubravko Miko Sleddog Sport Club Serbia
11:02 88 Kiss Attila ÉSZKSK
11:03 89 Matjaz Ovsenek DŠPS
11:04 90 Böjtös Árpád ÉSZKSK
11:05 91 Angel Tasev scNS Bulgaria
...... 92 Andrej Drabik SHT Haniska
Bikejöring 2 FCI szánhúzókutyával - bikejöring with 2 FCI sleddogs NŐI / WOMEN
11:08 93 Forgóné Bihari Tímea ÉSZKSK
11:09 94 Nagy Marianna
11:10 95 Kardos Szabina
11:11 96 Böjtösné Tompay Eörsi ÉSZKSK
11:13 97 Monika Gregorová SKSJP
Scooter 1 FCI szánhúzókutyával - scooter with 1 FCI sleddog
11:16 98 Bátor Ferenc Szkkse
11:17 99 Csizmadia Blanka ÉSZKSK
Scooter 1 kutyával - scooter with 1 dog
11:20 100 Fábián Judit
11:21 101 Szirtey Zsuzsanna Szkkse
11:22 102 Helle Dorina
11:23 103 Jaroslav Banoci SHT Haniska
11:24 104 Némedi Zoltán MCSE
11:25 105 Nikolas Imiołczyk KSiP ZORZA
11:26 106 Jolanta Kalat Zorza, PZSPZ
Scooter 2 FCI szánhúzókutyával - scooter with 2 FCI sleddogs
11:27 107 Natasa Petricic Klub zapreznih pasa Hrvatska
11:28 108 Köffer Kitti ÉSZKSK
11:29 109 Csizmadia Blanka ÉSZKSK
11:30 110 Natasa Petricic Klub sportskih i zapreznih pasa Zagreb
11:31 111 Miroslav Gregora SKSJP
11:32 112 Stanga Gábor ÉSZKSK
Scooter 2 kutyával - scooter with 2 dogs
11:34 113 Jaroslav Banoci SHT Haniska
11:35 114 Némedi Zoltán MCSE
Canicross (kutyás futás) férfi / man
11:45 115 Hojnyák Ádám
11:45 116 Dubravko Miko Sleddog Sport Club Serbia
11:45 117 Mag László nincs
11:45:30 118 Horváth Gábor Szánhúzó Kutyások Kynológiai Egyesülete
11:45:30 119 Zsédely Máté SZKKSE
11:45:30 120 Zsédely Bálint SZKKSE
11:46 121 Vincze Zsolt Smaragd Sportegyesület
11:46 122 Miroslav Kelekovic Zagreb Sleddog Sports Club
11:46 123 Babinyecz Ákos MCSE
11:46:30 124 Szasz Mihaly ESZKSK
11:46:30 125 Takács Imre
11:46:30 126 Juraj Kendra I. KPZ Poprad
...... 127 Juraj Kendra II. KPZ Poprad
11:47 128 Andrej Drabik SHT Haniska
11:47 129 Szabó Kristóf
11:47 130 Markus Aichinger BSSC-Austria
11:47:30 131 Némedi Zoltán MCSE
11:47:30 132 Patrick Gastegger BSSC-Austria
Canicross (kutyás futás) női / woman
11:52 133 Nagy Zsófia
11:52 134 Horváth Alexandra
11:52 135 Kalmár Anett Sleddog Sport Club Serbia
11:52:30 136 Kiss-Tóth Anna ÉSZKSK
11:52:30 137 Helle Dorina
11:53 138 Rompos Luca
11:53:30 139 Sonja Savić Sleddog Sport Club Serbia
11:53:30 140 Dezső Daniella Smaragd se
11:53:30 141 Holló Beáta ÉSZKSK
11:54 142 Karl Ágnes Sleddog Sport Club Serbia
11:54 143 Baka Orsolya
11:54 144 Kiss-Rezes Eszter Monori Kutyasuli
11:54:30 145 Kajtár Kata Sarolta
11:54:30 146 Gyurovics Zsuzsi ÉSZKSK
11:54:30 147 Csizmadia Blanka ÉSZKSK
11:55 148 Csordas Brigitta
11:55 149 Kovács Zsanett
11:55 150 Ponyokai Judit ÉSZKSK
11:55:30 151 Mátyus Patricia ÉSZKSK
11:55:30 152 Nemeshegyi Dorina
11:55:30 153 Nives Medunjanin Klub sportskih i zapreznih pasa Zagreb
11:56 154 Bojana Mandic Zagreb Sleddog Sports Club
11:56 155 Bócsi Veronika
11:56 156 dr. Pethő Annamária MCSE
11:56 157 Koris Edina MCSE
Canicross veterán férfi 40 éves kortól (Canicross veteran man from 40 years)
12:00 158 Kiss-Tóth Zoltán ÉSZKSK
12:00 159 Teszár Richárd ÉSZKSK
12:00 160 Dobos Péter
12:00:30 161 Schwarcz Zoltán
12:00:30 162 Ivan Okrslar DŠPS
12:00:30 163 Juhász Alex
12:01 164 dr-Svéda István MCSE
12:01 165 Matula László
Canicross veterán női 40 éves kortól (Canicross woman from 40 years)
12:03 166 Fábián Judit
12:03 167 Holló Gabriella ÉSZKSK
12:03 168 Böjtösné Tompay Eörsi ÉSZKSK
Canicross junior (10-17 éves korig, 10-10 years)
12:10 169 Teszár Vivien ÉSZKSK
12:10 170 Péntek Gyöngyi ÉSZKSK
12:10 171 Kiss-Tóth Virág ÉSZKSK
12:10:30 172 Gyurovics Gréti ÉSZKSK
12:10:30 173 Mármarosi Gergő ÉSZKSK
12:10:30 174 Babinyecz Anna MCSE
12:11 175 Pethő Pálma MCSE
12:11 176 Koris Krisztina
12:11 177 Csizmadia Gabor ÉSZKSK
Kutyás futó gyerek 6-9 éves kor, Canicross kids 6-9 years
12:20 178 Varga Fanni
12:20 179 Mármarosi Eszter ÉSZKSK
12:20 180 Anže Šnajdar Društvo športnih psov Slovenije - DŠPS
12:20 181 Varga Alma ÉSZKSK
12:25 182 Koris Kinga
12:25 183 Teszár Evelin ÉSZKSK
12:25 184 Kiss-Tóth Balázs ÉSZKSK
Kutyás futás babák 2-5 éves korig, Canicross baby 2-5 years
12:30 185 Bátor Bianka Boglárka Szkkse
12:30 186 Mármarosi Dávid ÉSZKSK
12:30 187 Lovro Šnajdar Društvo športnih psov Slovenije - DŠPS
12:35 188 Marjai Sára Anna ÉSZKSK
12:35 189 Gaitan-Holló Viktória ÉSZKSK
12:35 190 Koris Kalman Kristof
Módosítás: (2015. szeptember 18. péntek, 06:50)